فروشگاه آجر ضد سایش با بهترین کیفیت

آجر ضد سایش یکی از انواع آجرهایی است که در صنایعی مانند فولاد و یا سیمان سازی از آن استفاده بسیاری می شود. زیرا این آجرها مقاومت بسیاری در برابر حرارت بالا دارند. تولید کنندگان بسیاری در تولید این محصول در ایران فعالیت دارند و همواره سعی دارند تا از با کیفیت ترین مواد اولیه در تولید این محصول استفاده کنند تا بتوانند مرغوبترین آجر ضد سایش را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهند. ما در این مطلب قصد داریم تا آجر ضد سایش را از تمامی جوانب مورد بررسی قرار دهیم.

فروشگاه آجر ضد سایش با بهترین کیفیت

بررسی مشخصات آجر ضد سایش

بررسی مشخصات آجر ضد سایش آجر های ضد سایش به دلیل خاصیتی که دارند یکی از پر استفاده ترین و کاربردیترین تجهیزات در صنایع مختلف به خصوص صنایعی که با موادی سر و کار دارند که همواره خاصیت ضد خورندگی و ضد سایش در آنها مورد توجه است، استفاده می شود.

دلیل خاصیت آجر ضد سایش این است که موادی در روند تولید این محصول استفاده شده است که باعث شده است تا این آجر در برابر حرارت بسیار زیاد، مقاومت بالایی داشته باشد.

در واقع می‌توان گفت این نوع آجرها جزو دسته سرامیکها محسوب می‌شوند زیرا بر روی آنها لعابکاری شده است که در لعابی که به عنوان پوشش برای این آجرها در نظر گرفته شده از ماده ای به نام آلومینا به استفاده شده است که این ماده یکی از دلایل اصلی بالا رفتن مقاومت این آجرها در برابر سایش و حرارت است. در واقع درصد آلومینای موجود در آجر ضد سایش یکی از مشخصاتی است که همواره باید به آن توجه کرد.

نکته ای که حائز اهمیت است این است که مشخصات آلومینا و آجر همواره باید با هم مشابه باشند به طور مثال آجر و آلومینا موجود در لعاب آن، باید ضریب انبساط حرارتی یکسانی داشته باشند تا در قرار هنگام قرار گرفتن در کوره دچار آسیب نشوند.

این نوع آجرها از لحاظ ابعاد و اندازه به انواع و اقسام مختلفی تقسیم‌ بندی می‌شوند که هر یک از آنها با توجه به عملیاتی که برایشان در نظر گرفته شده است، دارای ابعاد و اندازه متفاوتی هستند.

فروشنده عمده آجر ضد سایش

فروشنده عمده آجر ضد سایش تولیدکنندگان فعال در این حوزه  نیز به گونه ای فروشنده آجر ضد سایش محسوب می شوند که بر اساس سفارشات مشتریان محصولات شان را در حجم عمده در بازارهای مربوطه عرضه می‌کنند.فروشنده این محصول باید اطلاعات کاملی درباره انواع آجرهای ضد سایش داشته باشد تا بتواند راهنمایی کاملی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. زیرا راهنمایی مشتریان تاثیر بسیار مثبتی بر میزان فروش این محصول می گذارد.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید