فروش آجر بتنی کف سازی عمده

آجر بتنی کف سازی نوعی دیگر از آجرهای تزئینی و زیباست که برای کفپوش حیاط، پیاده رو و اماکن عمومی به کار می رود، این نوع آجر بصورت تخت و یکنواخت و یا بصورت پازلی وجود دارد. 

نوع ساده و یکنواخت آن همانطور که از اسم آن مشخص است بصورت ساده و همشکل است و بصورت یکنواخت روی سطح مورد نظر کار می شود. 

اما نوع پازلی آن هنگام نصب با مرتب کنار هم گذاشتن آنها نوعی شکل زیبا بدست می آید و به آن محیط زیبایی منحصر به فرد می بخشد. 

برای خرید آجر بتنی کف سازی عمده باید به فروشگاه های عمده  مراجعه و محصول دلخواه خود را به قیمت عمده و پایین تر خریداری کرد. 

فروش آجر بتنی کف سازی عمده

ویژگی های آجر بتنی کف سازی

ویژگی های آجر بتنی کف سازیویژگی آجر بتنی کف سازی نسبت به آجر های دیگر در این است که ساختار آن با سایر آجر ها متفاوت است، آجرهای معمولی با استفاده از خاک رس و در کوره آجرپزی تولید می شوند اما آجر بتنی کف سازی با استفاده از سیمان و ماسه بصورت بتن در می آیند و با استفاده از انواع قالب ها آنها را بعد از سفت شدن بصورت آجر و مخصوص کف سازی به بازار عرضه می کنند. 

به این دلیل که از مواد خوب ساخته می شود با اطمینان کامل می توان آن را برای کف استفاده کرد به طوری که در برابر سرما و گرما خاصیت خود را حفظ می کند و بسیار کم تر دچار آسیب می شود. 

این نوع آجر در طرح ها، رنگ ها و اندازه های مختلف در فروشگاه های کشور موجود است، رنگ هایی مانند مشکی، سفید، قرمز، نارنجی، آبی و سایر رنگ های دیگر، در اندازه های کوچک و بزرگ با شکل های دایره، لوزی، مربع و مستطیل که با توجه به سلیقه افراد می توانند انتخاب نمایند و در محیط دلخواه خود از آن استفاده کنند. 

مرکز فروش آجر بتنی کف سازی بتنی

مرکز فروش آجر بتنی کف سازی بتنیبرای خرید آجر بتنی کف سازی باید به فروشگاه های معتبر و مرکز آن مراجعه  کرد. 

خرید این نوع آجر بصورت عمده و جزئی صورت می گیرد، در خرید عمده قیمت آجر بسیار پایین تر از خرید جزئی می باشد. 

هنگام خرید از این مراکز شما می توانید محصول دلخواه خود را سفارش دهید. 

از دیگر مزایایی که آجر بتنی کف سازی  نسبت به سنگ، سرامیک و سایر کفپوش ها دارد این است که از مقاومت بالایی برخوردار است و شما می توانید با اطمینان از آن در کفپوش های محیط خانه و سایر اماکن مورد نظر خود استفاده کنید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید