فروش آجر خشتی فشاری به صورت عمده

آجرها یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی هستند که انواع مختلفی دارند. در گذشته آجرها به صورت دستی و توسط خود افراد ساخته می شدند؛ اما امرزه کارخانه های زیادی به وجود آمده اند که هر کدام در تولید نوع خاصی از آجرها فعالیت دارند. در این مقاله ما قصد داریم درباره ی انواع آجر خشتی فشاری و مسائل پیرامون آن صحبت کنیم.

فروش آجر خشتی فشاری به صورت عمده

آنچه لازم است درباره آجر خشتی فشاری بدانید؟

آنچه لازم است درباره آجر خشتی فشاری بدانید؟ آجرهای خشتی فشاری همان گونه که از نامشان پیداست، از خشت درست می شوند و ماده ی اولیه ی خشت، خاک و آب یا همان گل می باشد. بدین صورت که گل های مخصوص ساخت آجرهای خشتی را داخل قالب های خاصی می ریزند پس از خشک شدن، خشت خام به وجود می آید. به دلیل مقاوم نبودن خشت خام در برابر رطوبت، آن را می پزند و در این مرحله آجر به وجود می آید که به آن آجر خشتی می گویند. آجرهای خشتی مانند سایر انواع آجر مزایا و معایبی دارند و ما در این مقاله سعی می کنیم هر آنچه باید درباره ی این نوع آجرها بدانید را به طور خلاصه بیان کنیم. برخی از مزایای استفاده از آجرهای خشتی فشاری عبارت اند از:

  • در برابر زلزله های خفیف از سایر آجرها مقاوم ترند.
  • به دلیل قطور بودن، این آجرها نوعی عایق حرارتی و برودتی برای ساختمان ها به حساب می آیند.

هم چنین به برخی از معایب آجرهای خشتی فشاری اشاره می کنیم:

  • در برابر رطوبت مقاوم نیستند و باران های طولانی مدت می تواند بر قامت و اسکلت بنا اثر منفی بگذارد.
  •  به مرور زمان نسبت به سایر آجرها زودتر ترک می خورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آجرهای خشتی فشاری می توانید به سایت های اینترنتی مراجعه کنید. جست و جو در اینترنت برای به دست آوردن هر گونه اطلاعاتی راجع به این نوع آجرها مناسب است.

مرکز فروش آجر خشتی فشاری

مرکز فروش آجر خشتی فشاری امروزه آجرهای خشتی فشاری کمتر برای ساختمان سازی به کار می روند و کاربرد گسترده ی آن ها در نمای داخلی و خارجی بناهای ساخته شده، کف بنا، ساخت و نمای پله ها و سفت کاری است. هم چنین اغلب پیاده روها و کف رستوران های سنتی نیز از آجرهای خشتی فشاری ساخته شده است. بنابراین خرید و فروش این آجرها در بازار از اهمیت زیادی برخوردارد است. فروش آجر خشتی در مراکز مختلفی در سراسر جهان انجام می شود و شما می توانید با مراجعه به اینترنت، بهترین و نزدیک ترین مراکز تولید و عرضه ی آجرهای خشتی فشاری به محل زندگی خود را پیدا کنید و با مراجعه به آن ها، آجرهای مورد نیاز خود را به راحتی خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید