فروش آجر فشاری درجه یک عمده

آجر های فشاری به دلیل ساخته شدن توسط دست از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و مقاومت بالایی از خود برابر فشار های وارده بر ساختمان نشان می دهند. آجر فشاری درجه یک توسط بهترین کارشناسان ایرانی تایید شده و در بسیاری از ساخت و سازها مورد استفاده قرار می گیرد. در مقاله زیر با این محصول ساختمانی آشنا خواهید شد.  

فروش آجر فشاری درجه یک عمده

روش های تشخیص آجر فشاری درجه یک

روش های تشخیص آجر فشاری درجه یک آجر سازی یکی از هنرهای اصیل در صنعت معماری می باشد.اجر فشاری یک پوشش حفاظتی برای سطح نماهی ساختمانی است که مقاومت آن را در برابر عواملی نظیر هوازدگی، فرسایش، عوامل شیمیایی و نفوذ آب افزایش می دهد. این محصول سطحی صاف و صیقلی دارد که علاوه بر مقاومت بالا، زیبایی بی نظیری در ساختمان ایجاد می کند. تولید این محصول همانند آجر معمولی است، تنها تفاوت آن لعاب کاری بعد از خشک شدن آجر است. این آجرها به دلیل ظاهر زیبا و صیقلی خود در دیزاین داخلی ساختمان و زیباسازی نما مورد استفاده قرار می گیرند.  

آجر فشاری در نماهای بیرونی بسیار مور د استفاده قرار گرفته و با تلفیق معماری مدرن ترکیبی زیبا را به وجود آورده اند. این آجر با توجه به قدمت بالایش از اساحکام خوبی برخوردار می باشد و در برابر حوادث طبیعی بسیار مقاوم است..  

خرید عمده آجر فشاری درجه یک

خرید عمده آجر فشاری درجه یک برای ساخت آجر ابتدا خاک رس مرغوب و باکیفیت را عمل آوری کرده و گل آن را درست می کنند. سپس این گل رس در قالب هایی با ابعاد یکنواخت ریخته و خشک می شوند. این مرحله خشت زنی یا قالب گیری نام دارد. خشت ها پس از خشک شدن به کوره آجر پزی می روند و مرحله نهایی که پخت آجر است انجام می گردد.  

آجر فشاری با توجه به سنتی بودن مور استقبال افراد و معماران زیادی قرار گرفته است و این روزها از این محصول برای طراحی و زیبا سازی نماهای خارجی از آن استفاده می شود. 

در کوره های نوع اول آجرها به نحوی روی هم چیده می شوند که یک برج آجری تشکیل می دهند و فرآیند پخت آنها توسط آتشی که درون کوره است انجام میگیرد.  

کوره های نوع سوم حالتی مکانیزه دارند. در این کوره ها یک تونل آتش در وسط قرار گرفته و آجرهای نپخته از یک طرف وارد شده و پس از پخت در این تونل از طرف دیگر کوره خارج می شوند. 

برای تشخیص آجر فشاری از سایر محصولات می توانید به شیارهای این آجر دقت کنید و تفاوت آن با سایر نمونه های مشابه را رویت کنید.    

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید