فروش آجر فشاری رنگی درجه یک

آجر فشاری آجری است که برای دیوارهای باربر، طاق ضربی، تیغه چینی و… قابل استفاده است‌. استفاده از این آجر از زمان های دور در بین مردم رایج بوده است و به این دلیل که دارای سطوح ناصافی هستند به آجرهای گری نیز مشهور می باشند. انواع مختلف آجر فشاری رنگی با رنگ ها و طرح های مختلف توسط کارخانه های در حال تولید می باشد. اگر می خواهید برای ساختمان سازی خود از این آجر استفاده کنید و به دنبال کسب اطلاعات مفید در مورد این محصول و خرید عمده آن می باشید با ما در ادامه همراه شوید.

فروش آجر فشاری رنگی درجه یک

مراحل تولید آجر فشاری رنگی

مراحل تولید آجر فشاری رنگیهمانطور که می دانید این آجر از خاک رس تولید شده است. برای تولید آجر فشاری رنگی ابتدا خاک رس را از مکان های مختلف جمع آوری کرده و برای ورود به فرآیند تولید و فروش به کارخانه های مختلف فرستاده می شود. بعد از ورود به کارخانه ها خاک های جمع آوری شده با آب مخلوط شده و گل رس تولید می شود. 

گل رس تولید شده در قالب های مخصوص آن قرار گرفته و سپس خشک می شود. در انتها و بعد از خشک شدن گل در قالب های آن برای پخته شدن و طی کردن مراحل انتهایی به کوره منتقل می شود. همانطور که می دانید رنگ های زیادی از آجر فشاری در بازار موجود می باشد بهتر است بدانید برای تولید هر کدام از این رنگ به دمای خاصی مورد نیاز است و در آن دما آجر با رنگ مورد نظر ساخته می شود.

خرید عمده آجر فشاری رنگی

خرید عمده آجر فشاری رنگیآجر فشاری دارای رنک های مختلفی است و در قسمت های بیرونی و درونی ساختمان، نما و… قابل استفاده است. یکی از بهترین روش هایی که می توانید انواع آجر فشاری رنگی را با قیمت مناسب خریداری کنید خرید عمده این محصول است. در این روش خرید شما می توانید مقدار زیادی از این آجر را با حجم زیاد و قیمت مناسب خریداری نمایید.

عمده فروشی های زیادی در سطح کشور وجود دارند که این محصول را به صورت عمده به مشتریان ارائه می کنند. این افراد برای قرار دادن امکان خرید برای تمام افراد علاوه بر فروش مستقیم محصولاتشان آن ها را به صورت غیر مستقیم نیز عرضه می کنند و امکان خرید را برای تمام افراد فراهم می‌کند. شما به راحتی می توانید با مراجعه به مراکز  آجر فشاری این کالا را به صورت عمده در حجم دلخواهتان سفارش دهید. انتخاب این روش خرید از تلف شدن وقتتان جلوگیری می کند و سرعت خریدتان را افزایش می دهد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید