فروش آجر فشاری ماشینی به صورت مستقیم

آجر فشاری با نام دیگری همچون آجر توپر شناخته شده و علت نامگذاری‌اش هم این است که در گذشته به صورت دستی و با فشار زیاد تولید می شد و از آن موقع تا بحال آن را به این عنوان مورد خطاب قرار می دهند. گفتنی است که آجر فشاری ماشینی همین حالا پس از گذشت سال ها مورد استفاده برای ساخت ساختمان و خانه های کوچک تر قرار گرفته و بیشتر در مناطق جنوبی کشورما از آن استفاده می کنند. اکنون برای سفارش این آجر مقاوم و مفید می توان از مراکز فروشی که آن را به صورت مستقیم عرضه داشته اند ، اقرام کرد.

فروش آجر فشاری ماشینی به صورت مستقیم

آجر فشاری ماشینی چه خصوصیاتی دارد؟

آجر فشاری ماشینی چه خصوصیاتی دارد؟آجرفشاری ماشینی توسط خشت یعنی آب و خاک رس تولید گشته و مشخصه های مطلوبی را دارا می باشد.
در واقع همین مشخصه ها باعث شده تا آجر مورد نظر به رده آجرهای پرمصرف در آید.
اما در مورد ویژگی آجر فشاری ماشینی و اینکه محصول مذکور چه خصوصیاتی دارد؟ می توان به موارد زیر استفاده کرد:

  • آجرفشاری ماشینی در برابر انواع عوامل محیطی بسیار مقاوم است.
  • با وجود شباهت این آجر به سنگ های طبیعی، از آن برای طراحی های ساختمانی، بهره زیادی برده اند.
  • این آجر از قابلیت هدایت حرارتی به خارج برخوردار بوده و به همین دلیل آن را در بخش های با آب و هوای گرم استفاده می کنند.
  • مقاومت این محصول در برابر انجماد یا درجه سرمای بسیار زیاد عالی بوده و همین موضوع باعث شده تا از آن برای ساخت تاسیسات در مناطق سردسیر کاربرد به عمل آورند.
  • همچنین در برابر رطوبت نیز مقاومت داشته و همین کافی است تا بتوان آن را در مناطق مرطوب برای نمای خارجی ساختمان نیز استفاده کرد.

فروشنده معتبر آجر فشاری ماشینی در ایران

فروشنده معتبر آجر فشاری ماشینی در ایرانآجرفشاری به طور کلی به انواع مختلفی قابل دسته بندی می باشد که عبارتند از:

  • آجر ماشینی
  • آجر کوره ای
  • آجر قرمز

هر یک از این آجرها با خصوصیات مناسبی ظاهر شده و در نتیجه به درجه اهمیت بالایی نیز دست یافته اند.
کاربرد کلی این دیوارها را می توان شامل موارد زیادی دانست؛ اما یک کاربرد رایج این آجرها مربوط می شود به قالب بندی فوندانسیون که آن هم به دلیل قابلیت جذب بسیار خوب ملات در آن ها می باشد.
مساله مهم دیگری که در خصوص این دسته از آجرها باید اعلام کرد؛ این است که با توجه به استحکام و دیگر مزایایی که به همراه دارند؛ اما همچنان با قیمت بهتری نسبت به سایر مصالح ساختمانی در فروشگاه های مختلف ایران از جمله فروشگاه آجر فشاری ماشینی ظاهر شده اند. و می توان نسبت به خرید عمده آجرفشاری ماشینی با ارزان ترین قیمت نیز پرداخت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید