فروش انواع آجر سفال دیواری در سطح کشور

آجر از پر مصرف ترین مصالح ساختمانی در ساخت و ساز و معماری بشمار می رود. از گذشته تا به امروز آجر تحت اشکال و متریال های مختلف تولید می شود که هر کدام از این انواع برای کاربرد خاصی استفاده  می شود. بیشترین کاربرد آجر در ساخت تیغه های داخلی و خارجی یک بنا می باشد. آجر سفالی دیواری یکی از انواع آجر های تولید شده در کشور می باشد که بطور گسترده در بازار در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد. بدلیل کاربرد زیاد، این محصول نقش تعیین کننده ایی در هزینه ی تمام شده ی ساختمان دارد. بنابراین یافتن مراکز فروش انواع آجر سفال دیواری با قیمت و کیفیت مناسب، می تواند نقش بسزایی در کاهش هزینه ها داشته باشد. 

فروش انواع آجر سفال دیواری در سطح کشور

آشنایی با انواع آجر سفال دیواری

آشنایی با انواع آجر سفال دیواریآجر سفال از پختن گل رس تولید می شود. البته به همین سادگی نیست! این تنها یک تعریف ساده و کلی از آجر سفال است. این محصول در نقاط مختلف جهان با متریال و روش های مختلفی تولید می شود. از مرسوم ترین مواد اولیه برای ساخت آجر می توان به خاک رس اشاره کرد.

همانطور که بیان شد، روش های متعددی برای تولید این محصول وجود دارد که هر کدام نقش اساسی را در تعیین کیفیت محصول نهایی ایفا می کنند. از روش های مرسوم می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

  1. گل نرم
  2. گل تر 
  3. رس خشک 

نام دیگر آجر های سفالی در بازار، بلوک سفالی نیز می باشد. این محصول به دو دسته ی زیر تقسیم می شود : 

  1. آجر سفالی دیواری 
  2. آجر سفالی سقفی

آجر های سفالی دیواری معمولا در ضخامت های متفاوتی مانند ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۵، ۲۰ و ۱۵ تولید می شوند. البته هر کارگاه بسته به شرایطی که دارد ممکن است فقط برخی از این ضخامت ها را تولید کند. ابعاد این محصول نیز بسته به نوع کاربرد آن متفاوت می باشد ولی معمولا در طول و عرض ۲۰ سانتی متر تولید می شود. 

آجر های سفالی بر حسب میزان کیفیت، استحکام و دقت ابعاد آن، در ۳ درجه تولید می شوند. آجر سفالی درجه ۱ محصولی با دوام تر و مستحکم تر نسبت به آجر سفال درجه ۳ است. هرچه این درجه افزایش پیدا کند، وزن آجر نیز سنگین تر می شود که تاثیر بسزایی در وزن کلی ساختمان دارد. 

انواع آجر سفال دیواری در مراکز فروش

انواع آجر سفال دیواری در مراکز فروشخریداران محترم می توانند انواع آجر سفال دیواری را بطور مستقیم از کارگاه های تولیدی و نمایندگی های معتبر آن ها در سراسر کشور با قیمت و کیفیتی بسیار مناسب تهیه کنند. همچنین می توان با مراجعه به سایت های عرضه این محصول، در اسرع وقت و با صرف کمترین زمان این محصول را سفارش داد. 

سایت های معتبر که بطور مستقیم اقدام به عرضه این محصولات می کنند، با در اختیار قرار دادن اطلاعات مناسبی از قبیل ابعاد، درجه ی کیفی محصول و نوع کاربرد آن، می توانند در شناخت انواع آجر کمک فراوانی کنند که این امر در نهایت منجر به یک انتخاب مناسب توسط خریدار می شود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید