فروش بهترین آجر نسوز صادراتی

آجر نسوز مقاومت بالایی در مقابل حرارت زیاد دارد. از این آجر ها در کوره ها و عایق کاری های صنعتی استفاده می شود. آجر نسوز دارای تراکم مولکولی زیادی می باشد و در دمای بالای ۱۵۰۰ درجه از خاک های چینی و نسوز ساخته می شود. از نوع معمولی آجر نسوز در نمای ساختمان نیز استفاده می شود. مواد اولیه سازنده ی آجر نسوز، مواد سرامیکی و غیر فلزی هستند که در دمای بالا پایداری خوبی را از خود نشان می دهند و شرایط فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ می نمایند. اما فروش بهترین آجر نسوز صادراتی باتوجه به چه اطلاعاتی انجام می شود مسأله مهمی است.فروش بهترین آجر نسوز صادراتی

تقسیم بندی انواع آجر نسوز

تقسیم بندی انواع آجر نسوزآجر های نسوز انواع مختلفی دارند و با توجه به ماده ی سازنده آن دما های مختلفی را تحمل می کنند. انواع آجر نسوز عبارت اند از: 

  • آجر سیلیسی: این دسته از آجر ها، از خاک کورتزیت ساخته شده اند و از آن ها در کوره های ساخت فولاد کاربرد دارند . در ساخت شیشه سرامیک و کک نیز از این آجر استفاده می شود. آجر های سیلیسی نفوذ ناپذیری خوبی در مقابل گاز ها دارند. 
  • آجر نسوز ویژه: این دسته از آجر های نسوز خود به چند دسته تبدیل می شوند. مواد سازنده آجر نسوز ویژه، فلزات واسطه هستند و از آن ها در کوره های ذوب آهن، کوره شیشه سازی و… استفاده میشود. 
  • آجر آلومینیومی: ماده تشکیل دهنده این دسته، عمدتاً اکسید آلومینیوم یا آلومین است. خاصیت این نوع آجر ها این است که در برابر قلیاها مقاوم است و تا دمای ۱۷۵۰ درجه را می توانم تحمل کند. کاربرد آن برای پوشش داخلب کوره ها می باشد. 
  • آجر نسوز قلیایی: این دسته آجر های نسوز از اکسید منیزیم و سیلیسیم دی اکسید تهیه می شوند و با افزودن اکسید کروم و اکسید آهن به ترکیب آجر، مقاومت آن را در برابر گرما افزایش می دهند. کاربرد آجر نسوز قلیایی در کوره ها و تهیه ی صنایع فلزات غیر آهنی می باشد. 

آجر های نسوز بیش تر به رنگ قرمز و قهوه ای دیده می شوند؛ اما تنوع رنگ آن زیاد است و از مشکی تا سفید متغیر می باشد. این تنوع رنگ باعث می شود تا منظره ی زیبایی را به وجود آورد. 

محل فروش آجر نسوز صادراتی

محل فروش آجر نسوز صادراتیمحل فروش آجر نسوز صادراتی در مراکز عمده ی آن میباشد . در این زمان که بعضی از کالا ها دچار مشکل صادرات هستند، صادرات آجر دارای رونق خوبی می باشد و به چرخه ی اقتصادی کشور می تواند کمک بکند. 

بعضی از کشور ها ترجیح می دهند به جای تولید آجر، آن ها را وارد کنند و این فرصت مناسبی برای کشور ما می باشد که استفاده کافی را ببرد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید