فروش عمده آجر لعابدار فیروزه ای در بازار

آجر لعابدار فیروزه ای همان آجر معمولی می باشد با یک لعاب کاشی مانند که در کوره قرار می گیرد. این نوع آجر همانند آجر های معمولی ساخته می شوند تنها تفاوت آن این است که روی آن را با یک لعاب کاشی می پوشانند.
آجر های فیروزه ای در نمای داخلی و خارجی ساختمان به کار می روند. رنگ رویه این آجرها از  یک نوع شیشه است با این تفاوت که با ترکیب خاک رس تولید می شود. و برای اینکه بتواند سطح شیشه مانند خود را حفظ کند با یک نوع محلول دیگر ترکیب می شود .آجر های لعابدار فیروزه ای در بازار به صورت عمده به فروش می رسد.

فروش عمده آجر لعابدار فیروزه ای در بازار

ویژگی های آجر لعابدار فیروزه ای

ویژگی های آجر لعابدار فیروزه ایآجر های لعاب دار فیروزه ای در رنگ های بسیار زیاد و همچنین در چندین فرم قابلیت تولید دارد. این آجرها یک بافت صاف و صیقلی دارد که باعث می شود آب نتواند به داخل آجر نفوذ پیدا کند.
از جمله ویژگی این آجر این است که مقاومت بسیار بالایی در مقابل مواد شیمیایی دارد. اگر لعاب مصرفی بر روی آجر ضریب انبساط و انقباض متفاوتی را دارا باشد سطح آن ترک بر می دارد و یک ظاهر نامتناسب و ناخوشایند به وجود می آورد.
این آجرها بیشتر برای نمای ساختمانها به کار می رود و بیشترین کاربرد آن در دیزاین داخلی دارد. آجرهای لعاب دار علاوه بر زیبا سازی مقاومت نما را در برابر فرسایش بالا برده و مانع آسیب رساندن به نما می شود.
از جمله ویژگی های این آجر این است که در برابر آتش مقاوم است. همچنین رنگ آجر یکنواخت می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد سختی این آجر در برابر خراش نشان از استاندارد بودن آن دارد.
این لعاب فیروزه ای نفوذ ناپذیری بسیار بالایی دارد و از این رو مانع بستن سفیدک و یا شوره روی سطح آجر می شود و مانع جذب رطوبت  و فرسایش هم می شود. این آجرها در هر نوع آب و هوایی مناسب می باشد به این دلیل که لعاب موجود در این محصول از یخ زدگی جلوگیری می کند.
این آجرها از ایجاد لکه ها و در نتیجه زشت شدن نما جلوگیری می کند.

دسته بندی فروش آجر لعابدار فیروزه ای

دسته بندی فروش آجر لعابدار فیروزه ای

آجرهای لعابدار فیروزه ای از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. این آجرها به دلیل رنگ زیبایی که دارند چشمان همه را بر خود جذب می کنند. فروش  آجر لعابدار بسیار بالا است و شما می توانید به صورت عمده و خورده خریدار کنید. 
 با خرید این محصول شما می تواند بخش اعظمی از هزینه های خود را کاهش دهید شما علاوه بر اینکه بدون واسطه یک محصول ارزان را خریداری می کنید در کنار آن یک آجر خوب و با کیفیت هم نصیب شما خواهد شد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید