فروش عمده انواع آجر مهندسی با کیفیت

خشت اولین و پرکاربردترین مواد اولیه ساختمانی شناخته شده است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و منسوخ شدن روش تولید قدیمی آن به آجر تغییر شکل و نام داده شده است. آجر امروزه از پرکاربردترین مصارف ساختمانی بوده که در کمتر سازه ای از آن استفاده نمی شود. آجر انواع مختلفی داشته که مستحکم ترین و مرغوبترین نوع آن آجر مهندسی می باشد که در ابعاد مختلف و با کاربردهای متنوع تولید می شود.

فروش عمده انواع آجر مهندسی با کیفیت

مشخصات آجر مهندسی مرغوب

مشخصات آجر مهندسی مرغوب مواد اولیه تولید تمام آجرها خاک رس و آهک بوده که ماده اولیه تولید خشت است با این تفاوت که در تولید خشت خاک، آهک با کاه مخلوط و از ملات کاهگل خشت ها در قالب های چوبی و با دست تولید می شد ولی امروزه با حذف کاه و استفاده از مواد معدنی آجرها با دستگاه های صنعتی تولید می شود. آجرها در ابعاد متفاوت به بازار عرضه می گردد همانطور که گفته شد آجر مهندسی از محبوب ترین انواع آجر می باشد.

اما ویژگی یک آجر مهندسی مرغوب چه می باشد؟ آجر مهندسی مرغوب از فشردگی بالایی برخوردار می باشد به این معنی که مواد اولیه آن یک دست و از دانه های ریز خاک رس و آهک با دستگاه هایی در فشار بالا تولید می گردد که این امر باعث فشردگی آجر شده و اجزای تشکیل دهنده ی آن ظاهری صاف و آینه ای شکل به خود می گیرد. 

در سطح آجر مهندسی مرغوب سوراخ هایی ایجاد شده که باعث نفوذ آب و سیمان یا همان ملات کشیده شده در هنگام ساخت و ساز در بین ردیف های چیده شده آجر شده که به استحکام بنا کمک می کند به همین دلیل از آجر مهندسی بیشتر در نقاطی از سازه استفاده می شود که وزن بالایی را تحمل می کند مانند پی و نقاط حمال ساختمان که تمام وزن ساختمان بر روی آن است.

مرکز خرید عمده آجر مهندسی

مرکز خرید عمده آجر مهندسی  فروشندگان و تولیدکنندگان آجر مهندسی با توجه به حساسیت مکان های استفاده و اهمیت آن، علاوه بر کسب سود، امنیت برای جان مردم در کنار حفظ زیبایی را با حداقل هزینه ها فراهم سازند. با توجه به هزینه های در نظر گرفته شده جهت ساخت یک سازه می توان از آجر مهندسی در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود به عنوان مثال علاوه بر کاربرد در پی در نما، دیوارها، سقف و حتی کفپوش ساختمان قابل استفاده است که این امر باعث کاهش هزینه های ساخت و ساز می شود.

خرید آجر مهندسی مرغوب را می توان امروزه از مراکز فروش مصالح ساختمانی معتبر به صورت عمده فله ای یا در بسته بندی های ۱۲ و ۲۴ عددی قابل تهیه بوده و با توجه به تعدد تولیدکنندگان آجر مهندسی قیمت آن در بازار رقابتی بوده و اصلی ترین عامل در تعیین قیمت آجر مهندسی کیفیت آن می باشد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید