فروش عمده بهترین آجر نما نسوز ساختمان

در طراحی یک ساختمان خوب نمای آن حرف اول را میزند. زیرا نما اصلی ترین و شاید می توان گفت چهارچوب کار برای بقیه اجزای ساختمان است. البته باید بدانید که از زمان های گذشته تا کنون آجر نما ساختمان به عنوان یکی از اجزای مهم و اصلی در ساخت و ساز یک ساختمان به حساب می آید. 

البته باید بدانید به مراتب قیمت این نمای آجری مناسب تر از نما های سنگی و…. خواهد بود.

فروش عمده بهترین آجر نما نسوز ساختمان

معرفی انواع آجر نما ساختمان

معرفی انواع آجر نما ساختمانمعرفی انواع آجر نمای ساختمان را می‌توان به‌صورت آجر نمای سنتی و آجر نمای نسوز معرفی کرد. البته باید ذکر کرد آجر نمای نسوز در ساخت و ساز فعلی کاربرد بیشتری را دارد زیرا این آجر نما به دلیل تنوع در رنگ و طرح و اندازه توجه بسیاری از طراحان خلاق ساختمان را به خود جلب می‌کند.

جالب است بدانید آجر نسوز در هوای نمناک و مرطوب دچار هیچ گونه شوره و سفیدک نخواهد شد که این مطلب را می‌توان یکی دیگر از مزیت های این آجرها دانست.

با توجه به گذشت زمان نیز در خود آجر هم تغییراتی ایجاد شده است که می توان آجر نما ساختمان را به دو صورت بیان نمود. ۱- آجر نما سنتی ساختمان ۲- آجر نما نسوز ساختمان که در ادامه توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

آجر های نسوز در هر حالتی زیبائی خاص به خود را دارند و در صورتی که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار گیرد با گذر زمان جلوه بهتری پیدا خواهد کرد. 

محل خرید عمده آجر نما سنتی ساختمان

محل خرید عمده آجر نما سنتی ساختمانمحل خرید عمده آجر نمای سنتی ساختمان در کلیه نمایندگی های  آن، به مدیران فروش واگذار شده است و شما می توانید با توجه به مقدار درخواست و میزان کاربرد، آجر خود را سفارش داده و دریافت کنید.

همانطور که مستحضر هستید آجر سنتی بیشتر در تعمیر و بازسازی مکان های قدیمی و تاریخی و مساجد، رستوران های سنتی کاربرد بیشتری دارد. جالب است بدانید آجرنمای سنتی نیز از نظر ابعاد و کاربرد به سه دسته کلی تقسیم می شوند.۱-  آجر قزاقی ۲- آجر لعابدار ۳- آجر ماشینی که هرکدام زیبایی‌های خاص به خود را دارند.

البته باید بدانید در کل با توجه به اینکه آجر نمای سنتی و نسوز از طرحها و رنگ های بسیاری در بازار موجود است قابل توجه کلیه طراحان قرار گرفته و یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمان در حال حاضر می باشد.

البته باید توجه داشت به دلیل تولید انبوه در کشور، ما می توانیم این محصولات را با قیمت های مناسب تری نسبت به سایر مصالح ساختمانی تهیه و برای نما استفاده نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید