فروش مستقیم آجر ختایی کف

آجر ختایی کف یکی از سنتی ترین و زیبا ترین و در عین حال با کیفیت ترین نوع آجر کاربردی برای نمای کف می باشد، این آجر دست ساز بوده و از بهترین نوع خاک رس و با قالب های چوبی  تهیه می شود، بسیار مستحکم بوده و از سر خوردن جلوگیری می کند، این محصول در بناهای تاریخی متعددی به کار رفته و از زمان ساسانیان این نوع آجر تهیه شده و تا به امروز رواج زیادی داشته است، رنگ بندی بسیار متنوعی داشته و باب میل هر نوع سلیقه ای می باشد. چنانچه خواهان خرید این محصول بسیار مرغوب می باشید می توانید به طور مستقیم این محصول را از نمایندگی های فروش آن خریداری نمایید.

فروش مستقیم آجر ختایی کف

آجر ختایی کف در چه مکان هایی استفاده می شود؟

آجر ختایی کف در چه مکان هایی استفاده می شود؟آجر ختایی کف تاریخچه بسیار قدمتی را دارا می باشد، این آجر سنتی که دست ساخته انسان ها است در زمان های قدیم جهت دیوار چینی نیز مورد استفاده قرار می گرفته است.

آجر ختایی جهت نمای کف فرش مورد استفاده قرار می گیرد، ابن آجر آر خاک های متنوعی از جمله خاک رس تهیه شده و در قالب هایی حرارت می بیند.

این نوع آجر مستحکم و سنتی در رنگ بندی بسیار متفاوتی عرضه می گردد، مدت زمان پخت آجر ختایی یا قزافی رنگ آن را تعیین می کند.

آجر ختایی کف مرغوب، عمر طولانی داشته و از زیبایی خاصی برخوردار است، قیمت بسیار مناسبی داشته و از لیز خوردن جلوگیری می کند.

این نوع آجر سنتی در مکان های زیادی از جمله رستوران ها و مکان های سنتی، فضاهای سبز و ویلاهای مدرن، محوطه سازی و کف سازی با آجر مورد استفاده های مفید واقع می شود.

مرکز فروش آجر ختایی کف درجه یک

مرکز فروش آجر ختایی کف درجه یککیفیت آجر ختایی کف  شهرت باستانی  دارد، این نوع آجر سنتی در آثار تاریخی بسیاری از جمله مسجد اصفهان و یزد، طاق کسری، پل دختر، گنبد کاووس و بسیاری دیگر مورد استفاده واقع شده است، همین موضوع می تواند کیفیت و استحکام أین نوع محصول را نشان دهد.

فروش آجر ختایی کف بسیار پر رونق می باشد،  قیمت این آجر  با توجه رنگ بندی و قابلیت و مقاومت خوبی که دارد بسیار مناسب می باشد.این آجرها انواع بسیار مختلفی با کیفیت های متنوع دارند. 

این کالا دارای نمایندگی هایی در کشور می باشد که انواع مختلف این محصول را ارائه می دهند. بسیاری از مراکز خرید و فروش این محصول در کشور و در تمامی استان ها در حال فعالیت می باشند.

خرید آجر ختایی با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت فوق العاده عالی از طریق نمایندگی های این محصول امکان پذیر می باشد. در واقع تمامی خدمات مشاوره ای و پشتیبانی در این مراکز ارائه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید