فروش مستقیم آجر سفال ۲۰ سانتی به صورت عمده

آجر ها یکی از اصلی ترین تجهیزات و وسایل مورد نیاز صنایع ساختمان سازی محسوب می‌شوند که در انواع و اقسام مختلفی توسط تولیدکنندگان فعال در این حوزه تولید می‌شوند. آجر سفال ۲۰ سانتی یکی از پرفروش ترین نوع آجر هایی محسوب می شود که اکثرا مورد توجه معماران و مهندسین ساختمان قرار دارد. ما در این مطلب قصد داریم تا مشخصات آجر سفالی ۲۰ سانتی را از تمامی جوانب مورد بررسی قرار دهیم. شما نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این نوع آجر ها می توانید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

فروش مستقیم آجر سفال 20 سانتی به صورت عمده

مشخصات آجر سفال ۲۰ سانتی

مشخصات آجر سفال 20 سانتی در گذشته در صنایع ساختمان سازی از آجرهای قدیمی استفاده می شد. اما با توجه به این که وزن آجرهای قدیمی بسیار زیاد بود، لذا استفاده از آن ها در روند ساخت ساختمان، باعث افزایش وزن ساختمان می شد.

از همین جهت فعالین حوزه ساختمان سازی به فکر استفاده از آجرهای سفالی افتادند. آجرهای سفالی علاوه بر این که وزن سبکی دارند، درون شان دارای حفره هایی است که این حفره ها می‌توانند به عنوان عایق صوتی و حرارتی در جداره ها عمل کنند.

آجر های ۲۰ سانتی همان طور که از نامشان پیدا است آجرهایی هستند که ضخامتی حدود ۲۰ سانت دارند و مناسب ترین مصالح برای ساخت دیوار ها محسوب می شوند.

با توجه به اینکه ابعاد و اندازه آن ها نسبت به آجر های قدیمی بیشتر است لذا فرایند ساخت دیوار خیلی سریع‌ تر انجام می‌شود و نیز وزن دیوار نسبت به دیوارهای قدیمی بسیار سبک تر می شود و در نهایت وزن وارد به اسکلت ساختمان به حد قابل تحملی می‌ رسد.

قیمت نهایی آجر سفال ۲۰ سانتی درجه یک

قیمت نهایی آجر سفال 20 سانتی درجه یکقیمت آجر سفال به عوامل متعددی مانند ابعاد و اندازه، کیفیت مواد اولیه به کار رفته در آن، محل تولید، برند سازنده، تعداد واسطه های موجود در روند خرید و فروش آن، بستگی دارد که هر یک از این عوامل به تنهایی تاثیر بسیار چشم گیری بر روی قیمت این محصول می گذارند.

لازم به ذکر است که معمولاً قیمت آجر سفال ۲۰ سانتی متری به صورت دانه ای محاسبه می شود که بر اساس کیفیت های متفاوت دارای رنج قیمت متنوعی است.

با توجه به نوسانات روزانه قیمت ها،  قیمت آجر سفالی نیز روز به روز در حال تغییر است که معمولاً خریدارانی که قصد دارند از قیمت نهایی این محصول اطلاع پیدا کنند، ترجیح می دهند تا از طریق راه های ارتباطی با نمایندگی های فروش این محصول ارتباط برقرار کنند. زیرا معمولاً نمایندگی های فروش این محصول، دقیق ترین و معتبرترین قیمت ها را اعلام و طبق نوسانات روزانه قیمت این محصول را به روز رسانی می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید