فروش مستقیم آجر عایق دار با کیفیت

در صنعت ساخت و ساز آجر ها اصلی ترین و همچنین شناخته شده ترین انواع مصالح هستند. ازجمله اصلی ترین انواع آجر می توان انواع آجر عایق دار را نام برد. این محصولات از لحاظ ظاهری کاملا مشابه آجر های معمولی بوده با این تفاوت که لایه ای از جنس فوم در میانه آن ها قرار گرفته و به شکل عایق عمل می کند. در این بخش قصد داریم با جزئیات بیشتری از قیمت آجر عایق دار و نحوه خرید آن آشنا شویم.

فروش مستقیم آجر عایق دار با کیفیت

تفاوت آجر عایق دار با آجر معمولی

تفاوت آجر عایق دار با آجر معمولی همانطور که گفته شد اصلی تری تفاوت میان آجر های معمولی با آجر های عایق دار، همانطور که از اسمشان پیداست، لایه عایقی است که در میانه آجر قرار گرفته است. این لایه عایق کاربرد های مختلفی دارد. از جمله اصلی ترین موارد به کار گیری آجر عایق می توان موارد زیر را نام برد:

  • عایق حرارتی
  • عایق برودتی
  • عایق رطوبت
  • عایق صدا
  • و . . .

با توجه به تمام موارد فوق، امروزه به کار گیری آجر های عایق در ساخت و ساز انواع سازه ها و ساختمان ها کاربرد بسیاری دارد. کاربرد گسترده این محصولات سبب گسترش فروش و مراکز عرضه این محصولات شده است. این گستردگی به حدی است که امروزه در تمام شهر ها و شهرستان های ایران مراکز و فروشگاه هایی وجود دارند که به صورت عمده یا جزئی این محصولات را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

برای دسترسی به این محصولات کافی است لیست فروشگاه های هر شهر یا شهرستان را در اینترنت جست و جو کرده و نزدیک ترین به خود را برای خرید انتخاب کنید. البته باید بدانیم که خرید و سفارش دهی این محصولات از طریق سایت های ارائه دهنده نیز امکان پذیر بوده و به مشتریان این امکان را می دهد که بدون نیاز به مراجعه، خرید خود را انجام داده و در محل دلخواهشان دریافت کنند.

قیمت نهایی آجر عایق دار

قیمت نهایی آجر عایق دار قیمت نهایی آجر های عایق دار کاملا متناسب با کیفیت تولید آجر و همچنین عایق به کار رفته در آن است. قطعا تولید کنندگان با شهرت جهانی محصولات خود را با قیمتی بالا تر از تولید کننده های جدید به بازار ارائه می دهند. اما باید بدانیم که با ایجاد تغییراتی در روند خرید  می توان در بودجه صرفه جویی کرد.

به قطع در خرید عمده قیمت نهایی مناسب تر خواهند بود و همچنین خرید مستقیم از تولید کننده ها نیز قیمت محصولات پایین تر خواهد آمد. در نتیجه توصیه می شود پیش از خرید تمام راه ها و ارائه دهنده ها برای محصول را مورد بررسی و مقایسه قرار دهید و در نهایت بهترین محصول را از نظر کیفیت و قیمت انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید