فروش مستقیم آجر فشاری قرمز

یکی از قدیمی ترین انواع آجرهای موجود در بازار آجر فشاری است. شاید تاکنون اسم های دیگری نیز مانند آجر زبره، گری و یا توپر نیز به گوشتان خورده است که این اسامی در واقع نام های دیگر آجر فشاری می باشند. برای تولید این محصول در زمانی که گل را درون قالب آن قرار می دهند با استفاده از انگشت آن را فشار می دهند و به همین دلیل به آن آجر فشاری گفته می شود. این محصول دارای انواع مختلفی است که آجر فشاری قرمز، ماشنی و کوره ای انواع مختلف آن می باشند. اگر قصد خرید عمده این آجر را دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه مانند معرفی آجر فشاری قرمز و…  کسب نمایید با ما در ادامه همراه شوید.

فروش مستقیم آجر فشاری قرمز

مشخصات فنی آجر فشاری قرمز

مشخصات فنی آجر فشاری قرمزهمانطور که می دانید آجر فشاری قرمز توسط کارخانه های مختلفی در حال تولید است که مشخصات فنی محصولات تولید شده توسط هر کدام از آن ها با دیگری متفاوت می باشد اما معمولا هر کدام از آجرهای فشاری دارای وزنی به اندازه ۲ کیلوگرم می باشند و تعداد آن ها در هر تن آجر ۴۵۰ الی ۵۰۰ عدد است.

شما باید در هنگام خرید آجر قرمز با توجه به طول و عرض دیوار و تعداد آجرهایی که در آن قیمت نیاز است آجر فشاری با تعداد مناسب را خریداری نمایید. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید می توانید قبل از خرید این محصول با کارشناسی که دارای تجربه و تخصص در این زمینه است مشورت کنید و براساس اطلاعات آن به میزان مورد نیاز آجر خریداری کنید.

مرکز فروش آجر سفالی قرمز در ایران

مرکز فروش آجر سفالی قرمز در ایرانآجر سفالی برای ساخت دیوارهای مختلفی مانند دیوار حمال، جداکننده، باربر، طاق ضربی و…. قابل استفاده است این محصول در شهرهای مختلفی در ایران تولید می شود که بعد از تولید به وسیله مراکز فروش مختلف در سراسر کشور توزیع و پخش می شود. مراکز فروش آجر سفالی قرمز در ایران انواع مختلفی از این محصول را با کیفیت های گوناگون به مشتریان ارائه می دهند. این مراکز به عنوان واسطه ای در میان مشتری و تولید کننده به شمار می روند که برای فروش بیشتر محصولاتشان را با قیمت مناسب عرضه می کنند.

اگر امکان خرید حضوری این محصول برایتان مقدور نبود می توانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی عرضه کننده آجر قرمز این کالا را به میزان دلخواه سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید. این روش بسیار راحت است و به شما این امکان را می دهد که بدون طی کردن مسافت های طولانی و طاقت فرسا خریدتان را با سرعت بالا انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید