فروش مستقیم آجر فشاری کوره ای

آجر فشاری کوره ای از قدمت زیادی برخوردار بوده و به دلیل پخت در کوره های سنتی، این نام را بر آن گذاشته اند. گفتنی است که آجر مورد نظر در کوره هایی با حرارت و دمای بسیار بالا پخته شده و به همین خاطر مجهز به مقاومتی عالی حتی بهتر از سایر نمونه های موجود از آجر فشاری گشته است. در خصوص موارد کاربری آن نیز می توان گفت که جهت ساخت انواع بنا و تاسیسات، بخصوص در نواحی جنوبی کشور مورد توجه قرار گرفته است. اکنون با توجه به تقاضای زیاد موجود از این محصول، فروش مستقیم آجرفشاری کوره ای توسط مراکز مجاز از جمله این مرکز انجام گرفته است.

فروش مستقیم آجر فشاری کوره ای

نقش آجر فشاری کوره ای در ساختمان سازی

نقش آجر فشاری کوره ای در ساختمان سازیآجر فشاری کوره‌ای با زحمات دست کارگران و به روشی کاملاً سنتی تولید گشته و البته به دلیل استفاده از این روش برای ساخت آن، سرعت تولیدات انجام شده از آجر، بسیار کمتر از روش های ماشینی می باشد.
لازم است بدانید که آجرفشاری کوره ای که تیراژ تولید آن نسبت به سایر آجرهای موجود پایین تر بوده و همینطور از نظر استحکامی در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است؛ با قیمت نسبتاً بیشتری در بازار به فروش می رسد.

اما در مورد نقش آجرفشاری کوره ای در ساختمان سازی می توان این موارد را بیان کرد:

  • اکنون بیشتر جهت ساخت فوندانسیون های ساختمانی از این آجر بهره می برند.
  • البته نباید نباید از نقش آن در ساخت برخی از خانه ها در مناطق روستایی نشین مناطق جنوبی کشور غافل شد.

محل فروش آجر فشاری کوره ای

محل فروش آجر فشاری کوره ایآجرفشاری کوره ای که خیلی قبل تر از آجرهای جدید وجود داشته و اکنون نیز از صحنه فروش و حتی از عرصه استفاده حذف نشده است؛ دارای چنین شاخصه های آشکار و البته مثبتی می باشد:

  1. گرچه وزن این آجر خیلی بیشتر از آجرهای نسل جدید می باشد؛ اما در عوض استحکام آن از وزنش هم پیشی گرفته است.
  2. با توجه به اینکه مقاومت آجرفشاری کوره ای بسیار بالاست؛ بنابراین درصد ضایعات بدست آمده از آن هم خیلی کم می باشد.
  3. از آجرهای فاقد خمیگی و دارای ابعادی دقیق و اصولی به شمار می آید.

همه‌ی این ویژگی ها را که در کنار هم بچینیم؛ با آجری بسیار خوب روبرو خواهیم شد که استفاده از آن، فواید بسیاری را نصیب سازندگان خواهد کرد.
البته که در این بین می توان به پرفروش بودن این آجر با همه‌ی این خصایص مثبتی که در آن وجود دارد هم اشاره کرد.
لذا از عزیزانی که تقاضای خرید آجرفشاری کوره ای را دارند؛ تقاضا می شود تا سفارشات و درخواست های خود را به محل فروشی معتبر همچون این مجموعه که در حوزه فروش آجر فشاری کوره بسیار شناخته شده است؛ بسپارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید