فروش مستقیم آجر لعاب دار ساده در تهران

در هنگام ساختمان سازی برای استحکام بخشیدن به ساختمان و همچنین زیبا کردن نما آجرهای مختلف با کیفیت های گوناگون وجود دارد که یکی از بهترین آن ها آجرهایی  که بر روی آن رنگ و لعاب کاری شده می باشد. این آجرها دارای انواع مختلفی مانند آجر لعاب دار ساده، طرح دار و… هستند که هر کدام از آن ها جلوه و زیبایی خاص خود را دارند شما باید با توجه به سلیقه خود بهترین نوع آن را خرید نمایید برای مثال اگر به نمای ساده علاقمند هستید می توانید نوع ساده آن را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه شوید.

فروش مستقیم آجر لعاب دار ساده در تهران

آشنایی با آجر لعابدار ساده

آشنایی با آجر لعابدار ساده اگر قصد خرید آجر لعابدار ساده را دارید به احتمال زیاد این سوالات ذهنتان را درگیر کرده است که اصلا لعاب چیست و استفاده از آن بر روی آجر چه فوایدی دارد؟ لعاب در واقع به پوشش و رنگی گفته می شود که بر روی انواع مختلف آجرهایی از جنس سفال استفاده می کنند و علاوه بر اینکه آن ها را بسیار زیبا کرده استحکام و مقاومت آن را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. لعاب دارای انواع مختلفی مانند براق، مات، شفاف و… می باشد که هر کدام از آن ها زیبایی خاص خود را دارا است.

لعاب های مختلف که بر روی آجر استفاده می شود از ترکیبات گوناگونی استفاده شده است و شما می توانید با اضافه کردن مواد دیگر رنگ و لعاب جدید و نهایتا آجری با رنگ خاص را تولید نمایید.

روش های فروش آجر لعاب دار ساده

روش های فروش آجر لعاب دار سادهآجر لعاب دار آجری است که از نظر شکل و ظاهر درواقع مانند آجرهای معمولی می باشد اما بر خلاف این آجرها که دارای طرح و رنگ ساده ای هستند با استفاده از لعاب زیبا شده است. این محصول دارای کاربردهای گسترده ای است و از آن برای حسینه، مساجد، ساخت کاشی، نمای ساختمان و… استفاده می شود. رنگ های مختلفی از این آجر در بازار موجود می باشد که در میان آن ها فیروزه ای و لاجوردی دارای طرفداران بیشتری است. 

شما می توانید در هنگام خرید این آجر ابعاد و همچنین رنگ مورد دلخواهتان را سفارش دهید و به همان شکل در ساختمان سازی خود استفاده کنید. فروش آجر لعابدار در ایران به دو روش مستقیم و غیر مستقیم در حال انجام است. در میان دو روش گفته شده خرید غیرمستقیم راحت تر است و از تلف شدن وقت شما جلوگیری کرده و سرعت خریدتان را افزایش می دهد به همین دلیل  بسیاری از افراد مخصوصا جوانان با استفاده از این روش محصول مورد نظرشان را سفارش می دهند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید