فروش مستقیم آجر لفتون دوقلو درجه یک اصفهان

آجر لفتون دوقلو آجری است که در ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. این آجر به این دلیل به این نام معروف شده که در روستایی به نام لفتون در استان اصفهان تولید شده و به دلیل برخورداری استان اصفهان از خاک رس بسیار مرغوب، این نوع آجر را تولید می کنند. آجر دوقلو اصفهان یکی از درجه یک ترین آجرها در سطح کشور می باشد. علاوه بر اصفهان، شهر یزد نیز از این نوع آجر تولید می کند که لازم به ذکر است گفته شود که آجر لفتون دوقلوی اصفهان بسیار با کیفیت و درجه یک می باشد که به طور مستقیم و یا از طریق اینترنت به فروش می رسد. 

فروش مستقیم آجر لفتون دوقلو درجه یک اصفهان

آجر لفتون دوقلو چیست؟

آجر لفتون دوقلو چیست؟ آجر لفتون دوقلو آجری است که در شهر اصفهان و شهرهای مختلف استان اصفهان تولید می شود. آجر دوقلوی اصفهان در دو رنگ زرد و قرمز وجود دارد و انواع مختلفی دارد. لازم به ذکر است که آجر لفتون از خاک رس تهیه می شود که می توان گفت خاک رس استان اصفهان از مرغوب ترین خاک رس می باشد. آجر لفتون دوقلو در ساختمان سازی و نمای ساختمان کاربرد و کارایی فراوان و گسترده ای دارد. این نوع آجر لفتون دارای سوراخ هایی می باشد که باعث سبک بودن حجم آن می باشد و در ساخت و ساز های سنگین به کار برده می شود. آجر لفتون دوقلوی اصفهان یکی از درجه یک و مرغوب ترین آجر لفتون در سطح کشور می باشد ک سالانه در مقادیر بسیار زیادی به فروش می رسد. البته باید به این نکته مهم نیز اشاره کرد کرد که قیمت و هزینه این نوع آجر بسیار مناسب و به صرفه می باشد. 

قیمت نهایی آجر لفتون دوقلو

قیمت نهایی آجر لفتون دوقلو قیمت آجر لفتون اصفهان با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن متفاوت می باشد، به طور مثال می توان گفت آجر لفتون درجه یک با آجر لفتون درجه دو و سه متفاوت می باشد و هر یک از خریداران و مصرف کنندگان این نوع آجر می توانند با آگاهی از قیمت و کیفیت و نوع درجه، از این محصول خریداری کنند. همه ی مصرف کنندگان عزیز می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری و از طریق سفارش اینترنتی، این محصول را سفارش دهند و خریداری کنند. در این جا باید به این نکته اشاره کرد که با مراجعه به مراکز فروش یا از طریق سایت فروش، از قیمت نهایی آجر لفتون دوقلوی اصفهان آگاه شوند و در صورت رضایت، سفارش خود را ثبت کنند. اما باید توجه داشت که قیمت نهایی این محصول با توجه به کیفیت آن، بسیار مناسب می باشد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید