فروش مستقیم و عمده آجر قرمز در کرمان

امروزه در معماری ساختمانها استفاده از تجهیزاتی که بتواند در زیبایی نما چه داخلی و چه خارجی مقوله ی بسیار مهمی است، از این رو اکثر خریداران خانه با توجه به نمای ساختمان آن را خریداری می کنند. استفاده از آجر قرمز می تواند زیبایی خاصی به آن ساختمان یا خانه بدهد. در واقع آجر به خشت های گفته می شود که از دوران باستان تا به امروز مورد استفاده ی بشر قرار گرفته در طول تاریخ ارزش خود را حفظ کرده است. آجر قرمز در بسیاری از شهر های ایران به تولید می رسد که آجر قرمز کرمان یکی از این موارد می باشد.

فروش مستقیم و عمده آجر قرمز در کرمان

ویژگی های آجر قرمز کرمان

ویژگی های آجر قرمز کرمان اگر به آجر های موجود در مصالح ساختمانی خاک شیل یا خاک ساوه اضافه شود آجر قرمز رنگ به دست می آید.از ویژگی های آجر قرمز می توان گفت به دلیل وجود پودر شیل در این نوع آجرها استحکام و دوام آن بسیار بیشتر از بقیه آجرها دارا می باشد و همچنین ماندگاری آن بسیار بالا بوده و آب کمتری نسبت به بقیه آجرها جذب می کند.

از دیگر ویژگی آجر قرمز می توانیم به این موارد اشاره کنیم:

  1. مقاومت فشاری بالا
  2. درصد جذب آب بسیار پایین
  3. مقاوم در برابر سرما و به زدگی 
  4. زیبا شاخص و قابل قبول در نمای ساختمان
  5. سازگار با محیط زیست
  6. عدم آسیب به خاک کشاورزی
  7. کاهش چشمگیر آلودگی هوا در هنگام تولید آجر
  8. خاصیت ضد سایش بودن

به همین منظور آجر قرمز کرمان را می توان به کشور های که دارای آلودگی هوا و مناطق شرجی با رطوبت بالا دارند صادر کرد.

مراحل تولید آجر قرمز کرمان

مراحل تولید آجر قرمز کرمان مواد تشکیل دهنده ای که در تولید آجر کرمان ( آجرنمای قرمز )استفاده می شود، ۹۰ درصد شن و ۱۰ درصد آهک است که تحت حرارت بالا و بخار قرار می گیرد،که به این روش autoclave می گویند.همچنین در آجر قرمز کرمان به علت دارا بودن اکسید آهن در خاکها مورد استفاده، این خاکها رنگ کاملا طبیعی را به خود می گیرند.

علاوه بر آن با توجه به دانه بندی موجود در این آجرها باعث شده این محصول از دیگر آجر های رسی متمایز شوند و ترکیب رنگی متفاوتی را در نمای ساختمان به وجود می آورند و همچنین آجرنمای قرمز کرمان، از خاک های شیل بخاطر حرارت بالا آجرها به رنگ قرمز در می آیند.

همان طور که می دانید این محصول فوق العاده یکی از پرکاربردترین و بهترین نوع خودش در صنعت ساختمان سازی و نما می باشد و جز پر استفاده ترین مصالح ساختمانی است.شما عزیزان می توانید با استفاده از این سایت( آجر قرمز کرمان )سفارشات خود را برای بهبود عملکرد در صنعت ساختمان سازی و نما تهیه فرماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید