قیمت آجر بتنی کف سازی درجه یک

همواره ایجاد تضاد و کنتراست در یک محیط باعث می شود تا عناصر موجود در فضا بیشتر به چشم بیایند. بطور مثال در حیاطی پر از گل و گیاه استفاده از عناصر غیر گیاهی و زیبایی بخش محیط، مانند کفپوش ها، نورپردازی، آبنما، راهرو های سنگ چین شده و … سبب می شود تا فضای سبز بیشتر به چشم بیاید. آجر بتنی کف سازی از جمله مصالحی می باشد که در ساخت راه رو های حیاط و مسیر های پیاده رو خیابان، کاربرد فراوانی دارد. این محصول نسبت به آجر، تنوع رنگ و طرح بیشتر و نسبت به سنگ ارزان تر می باشد. همچنین در مقایسه با آسفالت مقاومت و طول عمر بالاتری دارد. این محصول، به سبب ایجاد طرح های مدرن متنوع همواره مورد توجه طراحان فضای سبز و معماران می باشد. قیمت آجر بتنی کف سازی درجه یک

آشنایی با آجر بتنی کف سازی

آشنایی با آجر بتنی کف سازیآجر های بتنی در طرح های متنوع، ابعاد و رنگ های مختلف برای پاسخگویی به سلیقه های متفاوت تولید می شوند. این محصولات در حالت کلی در ۲ حالت زیر طبقه بندی می شوند : 

  1. آجر بتنی پازلی
  2. آجر بتنی تخت

آجر بتنی پازلی همانطور که از نام آن پیداست، مانند اجزای پازل در کنار هم قرار گرفته و یک طرح کلی را شکل می دهد. این نوع کف پوش بدلیل ضخامت بالایی که دارد برای مسیر های ماشین رو و پر رفت و آمد بسیار مناسب است. از معایب این نوع محصول می توان به وجود فاصله میان آجر ها اشاره کرد. 

آجر های بتنی تخت نسبت به نوع پازلی، یکپارچه تر، طبیعی تر و دارای ضخامت کمتری می باشند. این نوع کف پوش ها بدلیل نازک تر بودن برای مسیر های ماشین رو چندان مناسب نیستند. بطور کلی دوام این نوع مصالح چه تخت و چه پازلی بدلیل پایه ی بتنی قوی که دارند بالا می باشد.

فاکتور تعیین کننده قیمت آجر بتنی کف سازی

فاکتور تعیین کننده قیمت آجر بتنی کف سازیبر روی سطح آجر های بتنی از انواع سنگ ها برای تزئین استفاده می شود. از مزایای این نوع محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

  • مقاومت بالا در برابر عوامل فیزیکی و شرایط مختلف آب و هوایی ( دچار انقباض و انبساط و همچنین یخ زدگی نمی شوند )
  • سهولت تعمیر و نگهداری : بدین صورت که بلوک آسیب دیده درآورده و جایگزین می شود
  • نصب آسان
  • بدلیل سطح ضد لغزشی که دارد انتخاب مناسبی برای مسیر های دارای شیب است

قیمت آجر بتنی کف سازی به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله مهم ترین فاکتور ها موارد زیر می باشد : 

  1. نوع مواد اولیه تشکیل دهنده که عامل اصلی استحکام و کیفیت محصول است
  2. میزان در دسترس بودن 
  3. طرح و ابعاد 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید