قیمت آجر فشاری مرغوب در بازار

آجر فشاری مرغوب مزیت های زیادی نسبت به آجرهای دیگر دارد از جمله اینکه طول عمر زیادی دارد و از مقاومت بالایی برخوردار است و تنها آجری است که قابل بازیافت است و از مواد باز یافت شده می توان در ساخت آجرهای جدید استفاده کرد. قیمت آجر فشاری مرغوب از آجرهای دیگر ارزان تر است به همین دلیل هنوز طرفداران زیادی دارد و با اینکه در صنعت ساختمان سازی مدرن کمتر توصیه به مصرف می شود، ولی تولید و مصرف آن کماکان ادامه دارد.

قیمت آجر فشاری مرغوب در بازار

توضیحات کلی در مورد آجر فشاری مرغوب

توضیحات کلی در مورد آجر فشاری مرغوبآجر فشاری مرغوب از خاک رس با کیفیت تهیه شده و تحت فشار زیاد درون قالب شکل می گیرد و پس از خشک شدن در کوره پخته می شود، در مقابل ضربه بسیار مقاوم است؛ رطوبت پذیر است و به همین دلیل هنگام ملات گذاری رطوبت ملات را جذب و پس از خشک شدن دیواری بسیار محکم و مقاوم ایجاد می کند.

عایق صدا و حرارت است و به کار بردن آن در دیوارهای بینابینی مانع رد و بدل صدا و هدر رفتن گرما و سرما می شود. از انواع آجر فشاری می توان به آجر قرمز و آجر ماشینی اشاره کرد.

قیمت آجر فشاری نسبت به آجرهای موجود در بازار ارزان تر است به همین دلیل هنوز خریدار بسیاری دارد و بیشتر در ساخت خانه های روستایی و ویلاها به کار برده می شود.

امروزه در صنعت نوین ساختمان از آجرهای فشاری در تیغه چینی، دیوارهای خارجی ساختمان و اجرای فونداسیون استفاده می شود.

در گذشته آجر فشاری کاملا توسط دست ساخته می شد و با فشار دست کارگر درون قالب فشرده می شد و شکل می گرفت به همین دلیل به نام آجر فشاری نامیده می شد، ولی امروزه بیشتر بوسیله ماشین قالب گیری می شود که به آن آجر ماشینی اطلاق می شود.

مهمترین مزیت آجر فشاری این است که خاصیت بازیافت دارد و اگر ساختمانی قدیمی که با این نوع آجر ساخته شده خراب شود آجرهای آن را می توان بازیافت کرده و دوباره آجرهای جدید تولید کرد.

ارزان ترین نرخ آجر فشاری مرغوب

ارزان ترین نرخ آجر فشاری مرغوبنرخ آجر فشاری مرغوب بستگی به شرایط خرید آن دارد، اگر آین آجر در تناژ بالا و از مراکز اصلی و تولید کننده خریده شود بسیار ارزان تر و به صرفه تر است.

امروزه با یک تلفن به کارخانه، انجام مشاوره و سفارش می توان آجر فشاری مورد نیاز خود را در محل کار و ساختمان تحویل گرفت، خرید بدون واسطه باعث می شود خریدار قیمت بسیار مناسب تری پرداخت نماید.

روش دیگری که طرفداران بسیاری پیدا کرده خرید اینترنتی است. با مراجعه به سایت تولید کننده و بررسی مشخصات و قیمت آجر فشاری،  می توان مقدار مورد نیاز خود را ثبت سفارش کرده و در اسرع وقت آجر خریداری شده را در محل مورد نظر تحویل گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید