قیمت آجر نسوز عمده در بازار

قیمت آجر نسوز عمده در بازار را می توان از نمایندگی ها و شعبات فروش این محصول به دست آورد، این شعبات این نمونه را با کیفیتی بی نظیر و قیمتی مناسب به فروش می رسانند.این محصول یکی از پر کاربرد ترین ها محصولات ساختمانی است. این نمونه از خاک های بسیار عالی نسوز تولید می گردد. 

قیمت آجر نسوز عمده در بازار

مشخصات فنی آجر نسوز

مشخصات فنی آجر نسوزمشخصات فنی آجر نسوز: 

آجر های نسوز از خاک های نسوز تولید می گردند و از مشخصات ظاهری به راحتی قابل تشخیص می باشند، این آجر ها زمخت تر و خشن تر از آجر های دیگر هستند و خاک های اضافه ندارند‌.

آجر های نسوز دارای نشان استاندارد هستند، استحکام و عمر بسیار بالایی دارند و در شرایط مختلف آب و هوایی(سرما، گرما، آب و رطوبت) از خود مقاومت نشان می دهند و هرگز دچار خورد شدگی، پوسیدگی، تغییر رنگ و حجم نمی شوند.

این نمونه در داخل و خارج از ساختمان، برای پله ها، کف سازی، دیوارها و … مورد استفاده قرار می گیرند به بنا زیبایی خیره کننده ای می دهند.

بیش تر مصالحی که برای ساختمان به کار می روند از جنس رس هستند و این جنس نسبت به رطوبت و نم کشیدگی حساس هستند و دچار انقباض و انبساط می شوند و بنای ساختمان را دچار مشکل می کنند.

آجر های نسوز با کیفیت هرگز دچار افزایش حجم، ترک خوردگی و مشکلات این چنینی نمی شوند و در برابر دما و رطوبت، سایش و ضربه، انسجام و استحکام قابل قبول و خوبی دارند.

انواع آجر نسوز موجود در بازار

انواع آجر نسوز موجود در بازارانواع آجر نسوز موجود در بازار: 

آجر های نسوز انواع مختلفی دارند که از خاک چینی نسوز تهیه می گردند و در ساخت و ساز طرفداران بسیار زیادی دارند.

آجر نسوز آلومینیومی: این محصول در برابر مواد قلیایی مقاومت بسیار خوبی دارد و داخل کوره های سیمان و شیشه، کار گذاشته می شود‌.

آجر های نسوز ویژه: این آجر ها در صنعت به شدت مورد استفاده قرار می گیرند.

آجر نسوز اکسید کروم‌: از این محصول در تولید کوره، ذوب خمیر شیشه استفاده می شود.

آجر نسوز قلیایی: این نمونه در صنایع فلزات غیر آهنی استفاده می شود.

نمونه های دیگر این محصول، نسوز سیلیسی، آلومینیومی، آلومینایی و …

این محصول یک نمونه ی صادراتی محسوب می شود و طرفداران بسیاری در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص داده است و به کشور های عراق، ترکیه و … صادر می گردد.

شما می توانید این نمونه را به صورت حضوری و یا آنلاین از طریق وب سایت های معتبر خریداری نمایید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید