قیمت آجر نما لعابدار در ایران

آجر نما لعابدار نیز همانند دیگر آجرهاست، با همان مواد اولیه و روش ساخت تا مرحله آخر اما تفاوتی که با سایر آجرها دارد این است که با مواد آن را لعاب دار و سطح آن را مانند شیشه براق و صاف می سازند. 

آجر لعاب دار را با رنگ ها و طرح های مختلف میسازند و قالب آن معمولا کوچکتر از سایر آجرهاست، این نوع آجر معمولا برای نمای ساختمان و زیبا سازی اماکن عمومی و مدارس بکار می رود. 

جنس این نوع آجر بسیار مرغوب می باشد به همین دلیل سال های زیادی عمر میکند و در نمای ساختمان به همان شکل روز اول باقی می ماند. 

این نوع آجر به علت زیبایی و قیمت مناسب برای نما بسیار مناسب می باشد و با توجه به قیمت پایین به راحتی می توان آن را تهیه و استفاده نمود. 

قیمت آجر نما لعابدار در ایران

ویژگی بارز آجر نما لعابی

ویژگی بارز آجر نما لعابی آجر نما لعابی معمولا در طرح ها و رنگ های مختلف و زیبا ساخته می شود رنگ های آبی، زرد، نارنجی، قهوه ای و سایر رنگ های دیگر که طبق سلیقه خود می توانید سفارش و خرید نمایید. 

یکی از ویژگی های خوبی که این نوع آجر دارد این است که آب و رطوبت را به خود نمی گیرد و به داخل بنای ساختمان عبور نمی دهد به همین دلیل آجر نمای لعابی عمر بسیار بالایی دارد. 

از آجر نما لعابی در اماکن عمومی مانند مساجد و مکان های مذهبی دیگر نیز استفاده می شود، شاید در مساجد به محراب توجه کرده باشید که از این نوع آجر به دلیل زیبایی و عمر بالایی که دارد استفاده شده است. 

مشخصات آجر نما لعابی می توان به سخت بودن و رویه شیشه ای و ظرافت آن در طرح و اندازه های مختلف اشاره کرد. 

فروشنده معتبر آجر نما لعابی

فروشنده معتبر آجر نما لعابی برای تهیه آجر نما لعابی می توان به نمایندگی های فروش آجر در همه شهرهای سطح کشور مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. 

این نوع آجر برخلاف  سایر آجرهای دیگر بصورت متری سفارش داده می شود، ابتدا باید مکانی که برای نمای این نوع آجر در نظر گرفته اید را اندازه گیری کنید سپس به همان مقدار و با رنگ مورد دلخواه خود سفارش دهید. 

آجر نما لعابی را با استفاده از چسب های مخصوص و یا با استفاده از سیمان سفید روی دیوار و یا نمای داخلی ساختمان نصب میکنند تا با مشکل کنده شدن و آسیب دیدن آن مواجه نشویم.

البته توجه داشته باشید که کار نصب و استفاده از این نوع آجر با استا کار ماهر که بتواند انجام دهد شکل می گیرد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید