قیمت روز آجر خانه سازی درجه یک در تهران

در حال حاضر آجرهای متنوعی در بازار نقاط مختلف کشور از جمله تهران وجود دارند که برای خانه سازی یا بنای ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این آجرها هم مشخصات فنی و ظاهری متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته و هم وزن های متعددی را دارا می باشند؛ لذا می توان قیمت روز انواع آجر خانه سازی را در بازار با رینج‌های متعدد مشاهده کرد. در ادامه بیشتر یا این محصولات آشنا خواهید شد.قیمت روز آجر خانه سازی درجه یک در تهران

مشخصات آجر خانه سازی چیست؟

مشخصات آجر خانه سازی چیست؟ همانطور که گفته شد امروز از آجرهای مختلفی برای خانه سازی چه ساختمان های شهری و چه خانه های روستایی استفاده می شود.
برای نمونه می توان به آجر ماشینی، آجر ماسه آهکی، آجر نسوز، آجر سفالی و … اشاره کرد.
حالا برای اینکه با مشخصات آجر خانه سازی در هر یک از نمونه های نامبرده آشنا شوید؛ بهتر است گزینه های زیر را دنبال کنید:

  • آجر ماشینی خانه سازی متشکل از سوراخ هایی که با ملات پر شده و بنابراین به افزایش استحکام و مقاومت سازه کمک خواهد کرد؛ این آجر که حالا در انواع پروژه های ساختمانی و خانه سازی قابلیت کاربرد را داراست؛ از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشد.
  • آجر ماسه آهکی که مقاومت فشاری فوق العاده ای را به همراه دارد؛ برای پی ریزی خانه استفاده شده و رنگ های متنوعی را در خود جای داده است؛ ضمن اینکه احتمال پرتی این آجر بسیار کم بوده و می توان آن را به عنوان عایق در برابر سرما و گرما محسوب کرد.
  • آجر نسور در ساخت خانه های امروزی استفاده گشته و یک عایق حرارتی فوق العاده است که البته مقاومتی درجه یک را هم دارا می باشد؛ همچنین این آجر در برابر تغییرات آب و هوایی، فرسایش، حرارت و … بی تاثیر بوده و به عنوان بهترین آجر خانه سازی معرفی شده است.
  • این آجر از قدیمی ترین هاست که پایداری فوق العاده ای داشته و نسبت به آجرهای خانه سازی دیگر دارای قیمت ارزان تری است.

محل خرید عمده آجر خانه سازی مرغوب

 محل خرید عمده آجر خانه سازی مرغوب با اهمیت بسیار زیادی که هر یک از آجرهای خانه سازی پیدا کرده و بسیاری از ساخت و سازها با تکیه بر این مصالح مستحکم و عالی انجام می گیرد؛ بنابراین می توان شاهد افزایش تقاضا برای تهیه آجر در هر یک از نمونه های موجود بود.
اما باید گفت یکی از مراکزی که به عنوان معتبر ترین محل خرید عمده آجر خانه سازی مرغوب شناخته شده و می تواند شما خریداران گرامی را در امر خرید یاری رساند؛ این مرکز می باشد.
شما از این طریق این شانس را خواهید داشت که بتوانید با انتخاب هر یک از آجرهای خانه سازی، به دلیل تخفیفات استثنایی، این مصالح را با قیمت مناسب تهیه کرده و ضمناً آن ها را با کیفیتی بسیار بالا مورد سفارش قرار دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید