قیمت روز عمده آجر خشتی در بازار

انواع گوناگونی از آجر در کشور موجود و بفروش می‌رسد که آجر خشتی یکی از این مصالح بشمار می‌رود. آجر خشتی بیش از هزار سال است که توسط جوامع بشری برای ساخت و ساز و زیبا سازی بناها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول که از ترکیب خاک رس و اخرا در اثر حرارت تولید می شود رنگی اغلب قرمز رنگ بوده به آجر قزاقی نیز شهرت دارد. کاربرد عمده این مصالح زیبا و مرغوب در دیوار چینی، سنگ فرش معابر، تزئین نمایی بیرون و درونی ساختمان و … می‌باشد. آجر خشتی دارای ابعاد و مدلهای متنوعی بوده و در تمام شهرهای کشور خواهان زیادی دارد.

قیمت روز عمده آجر خشتی در بازار

آجر خشتی چه ویژگی هایی دارد؟

آجر خشتی چه ویژگی هایی دارد؟ اگر بخواهیم آجر خشتی باکیفیت و مناسبی را تهیه کنیم مطلوب است که ابتدا در مورد ویژگی آجر خشتی اطلاع کسب کرده و این ویژگی ها را به خوبی بشناسید. به طور کلی آجرهای خشتی که رنگ و زیبایی منحصر به فردی دارند دارای ویژگی های زیادی هستند که در قسمت زیر به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم.

  1. آجر خشتی یا قزاقی رنگ و سطحی صاف و یکنواخت دارد.
  2. این محصول در برابر فشار از درجه مقاومت بالایی برخوردار است.
  3. این آجرها غیرقابل اشتعال بوده و میزان جذب آب آنها بسیار ناچیز می‌باشد که این موضوع سبب ماندگاری بیشتر این مصالح می شود.
  4. نرم بودن، وزن مناسب و اندازه های متفاوت برخی دیگر از خصوصیات آجر خشتی می باشد.

از نظر اقتصادی قیمت این نوع از آجر بسیار ارزان تر از سایر مصالح ساختمانی بوده و فروش آن نیز در بازارهای داخلی و خارجی رونق چشمگیری دارد. البته ناگفته نماند که معیار ارزشگذاری روی این آجرها در هنگام عرضه و تقاضا به عواملی از جمله نوع خرید متقاضیان، اندازه و کیفیت آجر وابسته است.

فروشنده عمده آجر خشتی

فروشنده عمده آجر خشتی عمده فروشی آجر خشتی از گذشته های خیلی دور مرسوم بوده و امروزه نیز این شیوه فروش به مراتب بیشتر از گذشته شده است. با توجه به افزایش پروژه های عمرانی مختلف و کاربرد زیاد این نمونه از آجر در صنعت ساخت و ساز افرادی زیادی به این محصول نیازمند بوده تمایل به خرید عمده آن دارند.

فروش عمده آجر خشتی استاندارد و مرغوب به شیوه های متعددی از جمله حضوری، سفارش و اینترنتی صورت می‌گیرد. اگر به دنبال یک فروشنده آجر خشتی اینترنتی هستید تا مستقیم و بدون واسطه این محصول را خریداری کنید بهتر است که از طریق همین وبسایت با ما در ارتباط باشید.

این مجموعه به صورت شبانه روز آماده خدمت به تمامی خریداران آجر خشتی در اقصی نقاط کشور بوده و سفارشات خرید آجر را رایگان به مشتریان خود تحویل می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید