قیمت عمده آجر روکار در بازار

دیوارهای ساخته شده از آجر روکار به تنظیم دمای ساختمان کمک می کنند، زیرا آنها گرما و هوای خنک را در خود ذخیره می کنند. در زمستان، دیوارها گرما از خود پخش می کنند و در یک روز گرم تابستان دارای خاصیت خنک کننده هستند. در نهایت خانه ای که در آن از آجر روکار استفاده شده اغلب جذاب تر بوده، در صورتی که بخواهید روزی آن را بفروشید ارزش های بالاتری را به ساختمان می دهند. اما دیگر ویژگی های آجر روکار چیست؟

قیمت عمده آجر روکار در بازار

آجر روکار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

آجر روکار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

این آجرها به روشی در ساختمان و نمای آن بکار می روند که بعد از به کار بردن آن نیازی به افزودن اندود کاری یا روکش ندارند و به تنهایی ظاهری بسیار زیبا به ساختمان و دیوار می بخشند. هر نوع آجری مناسب روکار نیست.

این آجرها باید دارای ویژگی های زیر باشند:

  • ترک بر نمی دارند و شوره نمی زنند. به علت استحکام بسیار بالا لب پر نمی شوند. همچنین به علت بافت متراکی که دارند جلبکها قادر به رشد درون آن نیستند.
  •  قابلیت شستشو دارند و می توان آنها را با آب و یا هر مایع شستشویی تمیز کرد.
  • عایق حرارتی مناسبی هستند و از اتلاف انرژی در ساختمان جلوگیری می کنند بنابراین باعث عایق شدن ساختمان در برابر گرما و سرما می شوند.
  • به علت کاربرد فراوان در نمای ساختمان دارای تنوع بالایی در رنگ و طرح می باشند.
  • به علت تراکم بالا و محکم بودن در برابر ضربات فیزیکی و مواد شیمیایی بسیار مقاوم هستند.
  • این آجرها چون در نمای ساختمان بکار می روند و در معرض عوامل محیطی مانند تابش مستقیم نور خورشید هستند باید ثبات رنگ پایداری داشته باشند و تغییر رنگ ندهند. همچنین سرمای زمستان و گرمای تابستان از کیفیت رنگ آنها نکاهد.
  • عایق بودن در برابر نم و رطوبت ویژگی آجر روکار است.

محل فروش عمده آجر روکار

محل فروش عمده آجر روکار این آجر کاربرد فراوانی در زیبا سازی نمای ساختمان و دیوارهای داخلی ساختمان دارد. فروش آجر روکار در مراکز عرضه این محصول طبق رنگ و طرح مورد نظر مشتری صورت می گیرد. چنانچه به دنبال محل فروش عمده آجر روکار می گردید می توانید طرحها و رنگ های متنوع این محصول را در وب سایت ما مشاهده نمایید و با توجه به نوع کاربردی که آجر را برای آن نیاز دارید و با استفاده از راهنمایی مشاوران ما در هر ساعت از شبانه روز نسبت به خرید آن اقدام نمایید. 

ارسال سفارشات به صورت عمده  شما به هر نقطه ای که در نظر دارید امکان پذیر بوده و در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید