قیمت عمده آجر چسبی در تهران

آجر چسبی: یکی از عوامل اجرایی و مناسب برای دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمانهای مختلف میباشد که تنوع رنگ و شکل ان باعث ایجاد نمایی زیبا و دلنشین در ساختمانهای مختلف میشود و نصبت به بسیاری از مصالح دیگر بصرفه تر میباشد.

قیمت عمده آجر چسبی در تهران

آجر چسبی چه ویژگی هایی دارد؟

آجر چسبی چه ویژگی هایی دارد؟ ویژگی آجر چسبی یکی از مصالحی است که در نما و دکوراسیون داخلی ساختمانهای مختلف به کار رفته است.

نصب این آجر نسبت به سایر مواد بسیار راحت تر است و به همین دلیل جذابیت خاصی به نما می بخشد

آجرهای چسبی نیازی به مهارت خاصی برای نصب ندارند و به همین دلیل مبتدیان به راحتی می توانند آن را نصب کنند.

نصب این آجر هم با ملات سیمانی و هم با چسب کاشی قابل انجام است.

در محیط های داخلی توصیه می شود از چسب کاشی برای نصب این آجر استفاده شود.

پس از نصب آجر ، از پودر بندکشی همرنگ استفاده می شود.اجر چسبی بخاطر عرض کم و قیمت مناسب و همچنین زیبایی چشم نوازی که به نما و دکوراسیون داخلی ساختمان میدهد هر روز طرفداران بیشتری پیدا میکند.

این اجر در رنگ بندی های مختلف و در طرح های زیبا در بازار موجود میباشد.اجر چسبی را میتوان به راحتی نصب کرد و از زیبایی ان لذت برد.

این اجر برای نماهای کلاسیک و دیزاین داخلی منازل و ساختمانهای مختلف بسیار مناسب است.

یکی از ویژگی های این اجر در نما سبک بودن و تنوع بسیار بالاتر این اجر نصبت به مصالح دیگر است.همچنین دوام و زیبایی این اجر نصبت به دیگر مصالح بکار رفته در نما بالاتر بوده و دچار شوره و خوردگی کمتری میشود.

برای نصب این مدل اجر باید از چسب مرغوب و مناسب استفاده کرد. معمولا از ملات سیمان برای سطوح غیر تراز استفاده میکنند. ولی برای سطوح صاف و هموار معمولا از چسب اجر استفاده میشود برای همین منظور قبل استفاده از چسب اجر محل را از گرد خاک پاک کنید.

اجر چسبی می تواند بخاطر ویژگی هایی که دارد یک جنس مناسب برای نما و دکوراسیون داخلی ساختمانهای مختلف باشد و مورد استفاده قرار بگیرد.

فروشگاه عمده آجر چسبی

فروشگاه عمده آجر چسبی فروشگاه آجر چسبی در بسیاری از شهرهای ایران وجود دارد.شهر یزد یکی از تولید کننده های عمده ی اجر چسبی و دکوری در ایران است.

عمده فروشی این نوع اجر بیشتر توسط نمایندگی های شرکتهای تولید این نوع اجر صورت میگیرد

فروشگاههای اینترنتی یکی دیگر از راههای خرید از نمایندگی های اصلی این محصولات است که این امکان را برای مشتریان فراهم میکند که خرید غیر حضوری را تجربه کنند.

شهرهای کویری ایران همیشه یکی از تولید کننده های اصلی انواع مدل اجر بوده و هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید