قیمت نهایی آجر ضد اسید در بازار

قیمت نهایی آجر ضد اسید در بازار با توجه به کیفیت و مواد اولیه آن مشخص می شود. آجرهای ضد اسید فروش خوبی در کشور داشته و قیمت های متفاوتی با یکدیگر دارند. امروزه بیشتر ساختمان سازان از آجر های ضد اسید استفاده می کنند.

قیمت نهایی آجر ضد اسید در بازار

ویژگی های آجر ضد اسید

ویژگی های آجر ضد اسید  آجرهای ضد اسید  به دو نوع کلاس I و Class II تقسیم می کنم.  با استفاده از امکانات مختلف و امکان تمیز کردن شیشه ها، دودکشها، چاه ها و کفها در حد مجاز.  قدرت عالی شیمیایی در برابر سایش که با قدرت بالا و تخلخل کم همراه است. آجرها را می توان با سیمان قدرتوم در مجاز اسید Acidcas وارد کرد.

 مزایا:

 قدرت در برابر سایش

 درجه حرارت تا ۴۰۰ درجه استاندارد گراد / ۷۵۲

 در حق اسیدهای معدنی به جزیره اسید هیدروفلوئوریک قدرتوم است

 نمونه برنامه:

 تولید برق

 تولید سیمان

 صنایع فلزی

 آلومینیوم ریخته گری

 خصوصیات‌ و ویژگی آجر های ضد اسید شامل، قدرت خمشی، قدرت در برابر سرما، قدرت در برابر اسید و … می باشد. 

ما آجرهای ضد اسید و نسوز تصحیح شده  را برای استفاده در صنایع شیمیایی و متالورژی راهنمایی و توصیه می کنم. آجرهای نسوز آنتی اسید دارای مزایای مقاومت در برابر اسید خوب، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، مقاومت در برابر شوک حرارتی خوب، مقاومت بالا و مقاومت در برابر سایش است.  آجرهای نسوز آنتی اسید به ارائه پیشنهادی می توانیم با استفاده از آن بتوانیم.

 کوره های بازسازی اسید

 دانشگاهان شیمیایی

 صنایع صنعتی و فولاد

 استخرهای قدرتوم در برابر اسید

 زمین کنترل در برابر اسید

 سقف اجاق گاز کک

 جهانیان پتروشیمی

 صنعت فلزات غیر آهنی

 نیروگاههای حرارتی

 صنعت متالورژی

 صنعت سرامیک

 آجرهای قدرتوم در برابر اسید

 آجرهای نسوز آنتی اسید از مزایای تصدیق به اسید ، قدرت بالا و قدرتمند بودن در حد مجاز سایش سرویس.  آگهی های ضد قدرت به بیان این امکان را می دهند که می توانند گیرشان دهند.

 کارخانه های شیمیایی

 استخرهای قدرتوم در برابر اسید

 زمین کنترل در برابر اسید

 کارخانه های پتروشیمی

 صنعت سرامیک

از ویژگی های آجر ضد اسید، این است که در برابر محلول های قوی شیمیایی و انواع باران های اسیدی مقاوم می باشد. ویژگی آجر اسید سبب محبوبیت آن در میان مردم شده است.

محل فروش عمده آجر ضد اسید

محل فروش عمده آجر ضد اسید سایت ما، محل فروش آجر ضد اسید در ابعاد و سایز های مختلف می باشد، فروشندگان ما تلاش دارند بهترین آجر های ضد اسید را به مشتریان عرضه کنند. 


 آجر های ضد اسید، تقریبا ۷۰٪ آلومینا دارد. آنها از مزایای ناخالصی های سطح پایین، ثبات حجم عالی و مقاومت در برابر بار زیاد در دماهای بالا برخوردار هستند. این آجر های مدرن و جدید برای استفاده در کوره های برقی، کوره های انفجار و روبنای کوره های مخزن شیشه ای مناسب است. مقاوم در برابر تاج حاوی ۹۹٪ آلومینا است. بیشترین مقاومت و در برابر فرسایش را دارد. این آجرها در درجه اول برای کاربردهای درجه حرارت پایین ، مانند فرآیندهای شیمیایی استفاده می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید