قیمت نهایی آجر پلاک به صورت عمده

آجرها تاریخچه کهنی دارند و استفاده از آن ها به زمان های خیلی دور بر می گردد هرچند که زمان دقیق استفاده از آن ها در هیچ برگی از تاریخ ثبت نشده است اما گمان می رود که انسان های اولیه زمانی که به طور اتفاقی مشاهده کردند که گِل هایی که کنار اجاق قرار گرفته اند و پخته شدند مقاومت بیشتری نسبت به گِل های خام دارند در نتیجه دریافتند که آنها را بسازند و از آنها استفاده کنند.

مثلا برج قابوس بن وشمگیر در گنبد کاووس یا طاق کسری نمونه هایی هستند که در آنها از آجر استفاده شده است یا بعضی از آتشکده ها و مساجدی که امروزه جزء آثار باستانی کشور محسوب می شوند از آجر ساخته شده اند در نتیجه مصرف آجر در ایران سابقه قدیمی و باستانی دارد.

آجر پلاک نیز یک نمونه‌ از آجر است که در نمای داخل و خارج ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نهایی آجر پلاک به صورت عمده

آشنایی با انواع آجر پلاک

آشنایی با انواع آجر پلاک

درسته که امروزه از آجرها کمتر در اسکلت ساختمانها استفاده می شود اما همچنان در نما و دیزاین ساختمانها کاربرد وسیع و گسترده ای  دارد.

برای تهیه و تولید آجر پلاک از خاک رس طبسی استفاده می شود که به آن افزودنی ها و انواع دیگر خاک را اضافه می کنند.

به طور کلی آجر پلاک دارای خصوصیات و کاربرد های فراوانی است که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

  1. رنگ بندی بسیار زیاد
  2. تنوع بالا
  3. ظرافت و زیبایی
  4. قیمت اقتصادی

از موارد کاربرد انواع آجر پلاک در نمای بیرونی ساختمان به عنوان آجر نما کردن ساختمان یا در داخل منزل برای شومینه یا طراحی دیوار پشت تلویزیون یا سایر نقاط می توان اشاره کرد فقط دقت داشته باشید برای مکانهایی که حرارت بالا وجود دارد مثل شومینه از آجر های نسوز و مقاوم در برابر گرما استفاده می شود که قدرت تحمل گرما و حرارت آنها از سایر آجرها بیشتر است.

این آجرها علاوه بر اینکه باید همه استاندارد های یک آجر معمولی را داشته باشند باید در برابر گرما، رطوبت و نفوذ آب نیز مقاوم باشند و همچنین از ویژگی های این نوع آجرها سبک بودن آن نسبت به سایر آجرها است.

فروش عمده بهترین آجر پلاک در ایران

فروش عمده بهترین آجر پلاک در ایران

با توجه به اینکه آجر های پلاک کاربرد وسیع و گسترده ای  در نمای داخلی و خارجی ساختمانها دارند شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش این نوع آجر به تعداد مورد نظر از طریق این سایت اقدام نمایید و با اطمینان خاطر از نظر کیفیت و همچنین با قیمت مناسب و مقرون به صرفه بهترین آجر پلاک را خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید