قیمت نهایی آجر کف فرش ۲۰*۲۰ در کشور

آجر کف فرش ۲۰*۲۰ از جنس نسوز می باشد که در ساختن ساختمانها و همچنین طراحی داخلی ساختمان بسیار پر مصرف می باشد. هم اکنون در اکثر خیابانها مخصوصا پیاده روها و همچنین کف ساختمانها و حیاط ها از این آجر استفاده می کنند.این آجر کف فرش در رنگ های زیادی تولید شده است و به کار می رود. قیمت های نهایی این محصول در کشور مناسب بوده است و با توجه به زیبایی و کیفیت آن و همچنین کارایی به صرفه می باشد.

قیمت نهایی آجر کف فرش 20*20 در کشور

معرفی انواع اجر کف فرش ۲۰*۲۰

معرفی انواع اجر کف فرش 20*20 انواع آجر کف را می توان از آجر های سنتی که هنوز تولید می شوند گویند. که نام آن آجر کف فرش یا خشتی سنتی  و یا قزاقی است. این نوع آجر در شش رنگ مختلف به تولید رسیده است.
برای تولید این نوع آجرها ابتدا خاک رس را تبدیل به گل می کنند و پس از گذراندن مراحلی مانند ورز دادن گل آن را داخل قالب های چوبی قرار می دهند. خاک مورد نیاز که بیشتر خاک رس می باشد و در برخی از مواقع می توان از خاک گل نیز تولید کرد.
سپس باید در معرض هوای آزاد قرار بگیرد و به آن نور خورشید بخورد تا کمی خشک شود. پس از گذراندن این مرحله وارد کوره های آجر پزی می کنند.این نوع از آجرها مدت زمانی را نیاز دارند که در کوره قرار گیرند البته به درجه حرارت آن نیز بستگی دارد.
مدت زمان ماندن در کوره و همچنین درجه حرارت باعث می شود این آجرها رنگ نهایی متفاوتی را به خود بگیرند. عمده استفاده این آجرها برای کف فرشها و آلاچیقها و مکان های دیگر می باشد.
می توان این مدل از آجرها را در ابعاد دلخواه و همچنین ضخامت مورد نظر سفارش داد تا تولید کنند.  اگرچه عمده استفاده از این محصول برای کف فرش و نماها مورد استفاده قرار می گیرد به همین خاطر باید دارای یک مقاومت بسیار بالا در مقابل خوردگی و همچنین شکستگی و ترک باشد.
این نوع از آجرها اصلا در گذر زمان تغییر رنگ نمی دهند.

محل خرید آجر کف فرش ۲۰*۲۰

محل خرید آجر کف فرش 20*20 آجر های فرش باید دارای یک مقاومت و مرغوبیت بالایی باشند چون اصولا آنها را در محلهایی که تردد بالایی دارد مصرف می کنند از این رو باید از جنس مرغوبی تولید شود. بهتر است از مکانی خریداری نمایید که از مرغوبیت محصول اطمینان داشته باشید. و همچنین خیلی مناسب تر و ارزان تر نیز خریداری نمایید.
خرید آجر کف فرش در نمایندگیها به صورت عمده به فروش می رسد. آجر های کف فرش را بهتر است از یک مکانی تهیه نمایید که نسبت به کیفیت آن از اطمینان کاملی برخورار باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید