قیمت نهایی انواع آجر مشبک در تهران

فروش آجر مشبک سیمانی به دلیل کاربرد های فراوان آن در صنعت ساختمان سازی، بسیار افزایش یافته است. آجر های مشبک تولید شده کیفیت و دوام بسیار بالایی دارند و استفاده از آنها در ساختمان ها مقرون به صرفه می باشد. 

قیمت نهایی انواع آجر مشبک در تهران

آشنایی با انواع آجر مشبک

آشنایی با انواع آجر مشبک  آجر به طور گسترده در صنعت ساخت و ساز برای اهداف مختلف به شرح زیر استفاده می شود. آجرهای با کیفیت خوب (کلاس ۱ و ۲) در ساخت و ساز ساختمانها ، تونل ها ، کارهای سنگ فرش و غیره استفاده می شوند. آجرهای درجه ۳ و غیر قابل استفاده برای سازه های موقتی استفاده می شود. آجرهای درجه ۴ به عنوان جمع برای ساخت بتن استفاده می شود. از آجر نیز برای اهداف معماری استفاده می شود تا زیبایی زیبایی به سازه ببخشد.

محل فروش آجر مشبک لعابدار

محل فروش آجر مشبک لعابدار سایت ما، محل فروش آجر مشبک لعابدار و دیگر انواع آن می باشد.

 شناسایی کیفیت آجر در محل ساخت و ساز، برای ساختن یک ساختار با کیفیت خوب ، رعایت کیفیت مواد مهم است.  در اینجا ما در مورد چگونگی شناسایی آجرهای خوب در محل ساخت و ساز بحث می کنیم.

 رنگ آجرها باید روشن و یکنواخت باشد. آنها باید به خوبی سوزانده شده و دارای سطوح صاف و لبه های تیز باشند. هدایت حرارتی آجرها باید کمتر باشد و آنها باید ضد صدا باشند. هنگامی که آن را در آب قرار دادیم ، آنها نباید بیش از ۲۰٪ وزن جذب کنند. هنگامی که ما دو آجر را به هم زدیم ، باید صدای زنگ صدا تحویل داده شود. ساختار آجر باید یکدست و یکنواخت باشد.

 هنگام ریختن آن ، آجرها نباید شکسته شوند و از ارتفاع ۱ متر تشکیل می دهند. هنگام خراشیدن با ناخن انگشت ، هیچ خراشی نباید روی آجر باقی بماند. هنگامی که آن را به مدت ۲۴ ساعت در آب خیس کردیم ، نباید هیچ گونه رسوب سفید روی آجر وجود داشته باشد.

 در زیر خواص آجر وجود دارد که نشان دهنده اهمیت آجر در ساخت و ساز است.  یک آجر با کیفیت خوب در برابر سایش مقاومت خواهد کرد.  این خاصیت به سختی آجر گفته می شود که به طبیعت دائمی ساختار آجری کمک می کند.  به دلیل این خاصیت آجرها با خراشیدن آسیب نمی بینند.

 مقاومت فشاری یا استحکام خرد کننده خاصیت آجر است که میزان بار حمل شده توسط آجر در واحد سطح را نشان می دهد.  مطابق BIS حداقل مقاومت فشاری آجر باید ۳٫۵N / mm2 باشد.  استحکام خرد کردن آجرها هنگام خیس شدن در آب کاهش می یابد.

 آجرها به طور کلی آب را جذب می کنند اما محدودیت هایی دارند.  درصد حد جذب از نظر وزن برای انواع مختلف آجرها در زیر جدول بندی شده است.

 کلاس جذب BricksWater٪ وزن

 آجر سنگین (ویژه ساخته شده)

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید