قیمت نهایی عمده آجر فشاری در نمایندگی معتبر

آجر فشاری یکی از قدمی ترین نوع این نمونه ها است که از ان به آجر های گره ای یا توپر نیز نام می برند. قیمت این کالاها بسته به فاکتور های مختلفی که بر روی قیمت گذاری آن موثر می باشند، متفاوت است. قیمت نهایی عمده این نمونه ها بسیار ارزان تر از محصولاتی است که به صورت خرده به فروش می رسند. برخی از برند های تولید کننده دارای نمایندگی های معتبری می باشند که انواع این کالاها را با مناسبترین نرخ ممکن به خریدار های خود ارائه می نمایند. برند. قیمت این کالاها بسته به فاکتور های مختلفی که بر روی قیمت گذاری آن موثر می باشند، متفاوت است. قیمت نهایی عمده این نمونه ها بسیار ارزان تر از محصولاتی است که به صورت خرده به فروش می رسند. برخی از برند های تولید کننده دارای نمایندگی های معتبری می باشند که انواع این کالاها را با مناسبترین نرخ ممکن به خریدار های خود ارائه می نمایند.

قیمت نهایی عمده آجر فشاری در نمایندگی معتبر

تفاوت آجر فشاری با آجر ماشینی

تفاوت آجر فشاری با آجر ماشینی آجر فشاری یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است که در میان تمامی مردم معروف می باشد. بسیاری از افراد این نمونه را از آجر های ماشینی تشخیص نمی دهند.

در این مطلب به تفاوت های این دو نمونه می پردازیم. در ابتدا به این موضوع بپردازیم که نحوه قالب گیری و ساخت این نمونه ها یکسان است و هر دوی آنها توسط ماشین پرس می گردند اما آجر های فشاری در برابر فشار و درجه حرارت بالا بسیار مقاوم می باشند.

از دیگر تفاوت های این دو کالا می توان به ظاهر و شکل آنها اشاره کرد. زیرا نوع فشاری این اجناس دارای سطحی یکدست بوده در حالی که ماشینیها سطح زبر سوراخ شده دارند. جنس آجر های ماشینی در مقایسه به فشاری شکننده است و خاصیت مکندگی آن بسیار کمتر می باشد. طول عمر آجرهای فشاری بسیار بیشتر است. به همین سبب از این نمونه بیشتر برای سفت کاری استفاده می نمایند.

یکی دیگر از تفاوت های این دو محصول از نظر قیمت است. زیرا محصول های ماشینی را به صورت تک یا دانه ای می شمارند اما محصولات فشاری را به صورت تن قیمت گذاری می نمایند.

محل خرید عمده آجر فشاری

محل خرید عمده آجر فشاری آجر فشاری به نمونه هایی اطلاق می شود که از خاک رس و آب تشکیل شده اند. برای ساخت این نمونه ها از روش های دستی و سنتی استفاده می شود. با توجه به این که این کالا  دارای مزیت های بسیار زیادی است خرید آجر فشاری نیز روز به روز افزایش پیدا می کند. در بازار داخلی ایران محل های خرید زیادی وجود دارد که انواع این نمونه ها را به صورت عمده با مناسبترین قیمت ممکن به خریدار های خود عرضه می نماید.

افرادی که به این اجناس به مقدار فراوانی نیاز دارند به راحتی به مراجعه به این محلها می توانند اقلام مورد نیاز خود را با نازلترین نرخ ممکن به صورت کلی خریداری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید