محل خرید آجر فشاری نما در تهران

از جمله مصالح پر کاربرد ساختمانی در دکوراسیون داخلی و نمای خارجی استفاده می شود آجر می باشد. استفاده بشر از آجر قدمتی طولانی دارد، چنانچه نگاهی به سازه های باستانی بیندازید، متوجه کاربرد وسیع آن در گذشته می شوید. آجر ها عموما در ابعاد و اندازه های مختلف با پختن گل رس بدست می آیند. آجر فشاری نما یا آجر توپر از متداول ترین انواع مصالح در کار های عمرانی می باشد. این آجر ها در ابعاد و ضخامت استاندارد ساخته می شوند.در فرایند تولید این آجر بدلیل فشاری که با انگشت به گوشه های خشت وارد می شود به آن آجر فشاری می گویند. 

محل خرید آجر فشاری نما در تهران

دسته بندی انواع آجر فشاری نما

دسته بندی انواع آجر فشاری نماآجر فشاری نما بواسطه ی رنگ های متنوع و لعابی که روی ان کشیده می شود بسیار زیبا بوده که در طراجی نمای بیرونی ساختمان  کاربرد فراوانی دارد. آجر نما نسبت به آجر معمولی دارای وزن بسیار سبک تر، قیمت به صرفه تر و قابلیت نصب آسان تری می باشد. انواع آجر فشاری نما در بازار موجود می باشد که هرکدام دارای رنگ و طرح های متنوعی می باشند.

از ویژگی های این نوع آجر ها می توان به دوام بالا ی آن ها در برابر لقی و شوره زدن اشاره کرد. این آجر به گونه ایی تولید می شود که در هنگام استفاده، نیاز به اندود کاری ندارد. نحوه تولید این نوع مصالح به دو صورت دستی و ماشینی همانند آجر های معمولی است. این آجر ها سبب افزایش مقاومت نمای ساختمان در برابر فرسایش می شوند. 

همچنین این نوع آجر بدلیل سطح صاف و صیقلی که دارد مانع از نفوذ آب و مواد شیمیایی می شود. از جمله مواردی که باید در هنگام آجر فشاری نما دقت داشت توجه به ضریب انقباض و انبساط لعاب می باشد. چنانچه انتخاب درستی صورت نگیرد در هنگام تغییرات دمایی، سطح آن ترک بر می دارد. 

 

آجر فشاری نما از کجا بخریم؟

آجر فشاری نما از کجا بخریم؟امروزه کارخانه و کارگاه های فراوانی در سطح کشور اقدام به تولید آجر در انواع مختلف می کنند. برای خرید آجر فشاری نما می توان بصورت مستقیم از این کارخانه ها اقدام به خرید کرد. البته خریداران محترم باید قبل از سفارش، محاسبه ی دقیقی از تعداد و نوع آجر مورد نیاز داشته باشند. 

همچنین برای کاهش هزینه های اضافی و صرفه جویی در زمان می توان با استفاده از اینترنت، سایت های فروش معتبر که اقدام به عرضه ی مستقیم این نوع آجر می کنند را شناسایی و سپس اقدام به ثبت سفارش کرد. خرید از سایت های معتبر بواسطه ی حذف واسطه ها، بسیار مطمئن و مقرون به صرفه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید