مرکز خرید آجر سفال ماشینی

یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین مواد اولیه لازم برای ساختمان سازی آجر می باشد. آجر در انواع متفاوتی تولید شده و کاربرد های زیادی دارد. آجر سفال ماشینی  یکی از انواع آجر بوده که در چند دهه اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. یکی از بهترین نوع مصالح برای ساختمان سازی، آجر سفال ماشینی بوده که از ویژگی آجر سفال ماشینی ضد آب و عایق صدا بودن آن می باشد.

مرکز خرید آجر سفال ماشینی

ویژگی های برجسته آجر سفال ماشینی

ویژگی های برجسته آجر سفال ماشینی

آجر از اولین ساخته های دست انسان مانند سفال از خاک رس ساخته شده که امروزه به صورت ماشینی و در مقیاس بالا تولید می شود. آجر در دو نوع آجر فشاری و سفال تولید میشود و کاربردهای متفاوتی دارد. آجرهای فشاری اکثرا در زیرسازی استفاده شده و به صورت دستی و تنها به با یک سایز تولید می شود. در مقابل آجر فشاری آجر سفال ماشینی دارای مزایا و ویژگی هایی است که به ذکر چند مورد از آن می پردازیم:

سوراخ دار بودن: اولین ویژگی آجر سفال ماشینی، در سطح خود چندین سوراخ دارد که این سوراخ ها باعث شده به دلیل نفوذ ملات به آن نسبت به آجرهای دیگر استقامت بالاتری داشته باشد.

وزن کم: دومین ویژگی آجر سفال ماشینی، به دلیل داشتن سوراخ های سطحی آجر سبک بوده ولی استقامت زیادی دارد و ملات روی آن به خوبی نگه داشته می شود.

استقامت بالا: سومین ویژگی آجر سفال ماشینی، با توجه به شیوه تولید این آجر، به دلیل محکم بودن و مقاومت بالا، مهندسان ساختمانی از این آجر بیشترین استفاده را در قسمت دیوار حمال دارند.

ضد زلزله بودن: چهارمین ویژگی آجرسفالی ماشینی، از آنجایی که این آجر مقاوت بالا داشته و سبک می باشد در بحث پیشگیری از تخریب ساختمان ها بر اثر زلزله و در سبک سازی ساختمان که از مباحث مهم ساختمان سازی می باشد نقش موثری دارد.

عایق بودن: پنجمین ویژگی برجسته این ماده اولیه و اساسی که خرید آجر سفال ماشینی را مقرون به صرفه و رضایت مصرف کنندگان را به همراه دارد و عایق صدا و دما می باشد.

از سایر ویژگی آجر سفال ماشینی قابل ذکر که استفاده آن را رواج داده است می توان به این موارد اشاره نمود؛ این آجر نه تنها برای دیوار چینی استفاده می شود بلکه برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که در رنگ های زرد و قرمز تولید شده و آجر سفالی ماشینی با ابعاد مختلفی که دارد در همه سازه ها استفاده می شود به خصوص در ساخت سوله ها و برج ها که ارتفاع زیادی دارند.

راهنمای خرید آجر سفال ماشینی درجه یک

راهنمای خرید آجر سفال ماشینی درجه یک تهیه و خرید آجر سفال ماشینی بدلیل رعایت نکات فنی و مهندسی در ساخت آجر درجه یک رضایت مصرف کنندگان را به همراه خواهد داشت. و مشتریان باتوجه به نیاز در مقدارهای مختلف برای خرید آجر سفال ماشینی درجه یک از طریق مرکز فروش آجر سفال اقدام به خرید این محصول می نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید