مرکز خرید آجر نظامی در ایران

از آن جایی که آجر یکی از ملزومات اساسی در ساختمان سازی می باشد دارای انواع و ابعاد گونانی است. یکی از قدیمی ترین نوع آن آجر نظامی بوده که اکنون کارخانه های بسیاری به تولید هر چه با کیفیت تر این کالا مشغول اند و توانسته اند این محصول پر تقاضا را به شهرهای سراسر کشور عرضه نمایند.

مرکز خرید آجر نظامی در ایران

مشخصات فنی آجر نظامی

مشخصات فنی آجر نظامی آجرها نوع های متنوعی دارند برخی از آن ها از زمان های قدیم مورد استفاده معماران سنتی بوده است. آجرهای قدیمی از نظر ابعاد بسیار بزرگ تر از سایرین می باشد به گونه ای که حتی به صورت دستی نیز با کیفیت مطلوب ساخته می شود.

جهت معرفی آجر نظامی می توان گفت که یکی از پرکاربردترین آجرهای قدیمی می باشد که هر قطعه آن به اندازه ۴ آجر معمولی می باشد. به علاوه دارای قیمت مقرون به صرفه می باشد که می تواند به کاهش هزینه های اولیه کمک نماید. از این نوع محصول جهت ساخت سالن های بخش نظامی به خصوص سرباز خانه ها استفاده می شود به همین دلیل به این اسم، نام گذاری شده است.

امروزه این آجر به کمک شیوه های نوین و تجهیزات مدرن تولید می شود از این رو کیفیت مطلوبی دارد و متقاضیان خاص خود را دارد. به علاوه به دلیل استفاده از مواد اولیه طبیعی در روند تولید آن در عین داشتن بافت مرغوب، سادگی نیز به همراه داشته است. لذا در ایران و همچنین کشورهای همسایه طرفداران بسیاری دارد به گونه ای که سالانه حجم بسیاری از این آجر در ساخت و ساز مکان های بزرگ استفاده می گردد. 

راهنمای خرید آجر نظامی

راهنمای خرید آجر نظامی

در سال های اخیر افزایش میزان تقاضا برای این نایلون ها به قدری بوده که تولیدکنندگان را بر آن داشته که با ساخت هر چه با کیفیت تر این محصول جایگاه ویژه خود را در بازار آن پیدا کنند به گونه ایی که حتی انواع آجرهای ایرانی به به کشورهای منطقه نیز صادر می گردد و توانسته با نوع خارجی آن رقابت کنند. لذا عرضه کنندگان آن با دارا بودن سطح استاندارد و کیفیت بالا توانسته اند اعتماد و رضایت مشتریان خود را فراهم نمایند.

هر کدام از آجر ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد لذا متقاضیان این محصول می بایست با کارشناسان مربوطه مشورت نمایند و سپس آجر مناسب برای هر قسمت از ساختمان را انتخاب نمایند

برای خرید آجر نظامی می توانید به نمایندگی های فروش موجود در شهر محل زندگی خود مراجعه نموده و از نزدیک از کیفیت تولیدات آن ها اطمینان حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید