مرکز فروش آجر فشاری ارزان

پیش از اینکه آجرهای جدیدی روی کار بیایند؛ آجر فشاری وجود داشته و از زمان های خیلی دور، خشت خیلی از خانه ها را بر اساس این مصالح می چیدند. این آجر که از قدمتی دیرینه برخوردار می باشد؛ با نام های دیگری مانند «آجر گری» یا «آجر توپر» نیز شناخته شده و حتی حالا بعد از پیدایش مصالح ساختمانی بسیار جدید، همچنان در عرصه مصرف حضور دارد. علت اصلی حضور پایدار آجر فشاری را می توان در مقاومت بسیار خوب آن دانست. در هر حال جهت سفارش انواع آجر فشاری ارزان می توان از برترین مراکز فروش اقدام کرد.

مرکز فروش آجر فشاری ارزان

آجر فشاری چیست؟

آجر فشاری چیست؟ در معرفی آجر فشاری باید گفت که این محصول به صورت دستی تولید شده و یک فرق عمده و اصلی آن با سایر آجرهای کاربردی در این مشخصه می باشد.
گفتنی است که از آجر فشاری در گذشته برای دیوار چینی اغلب استفاده می شد؛ اما با وجود سنگین وزن بودن آن و همینطور سختی بیشتری که متوجه کارگران می کرد؛ کم کم از این حوزه کنار رفته و جای خود را با مصالح ساختمانی جدیدتر و سبک وزن تر عوض کرد.
البته نه اینکه به طور کل از حوزه کاربرد کنار رفته باشد؛ بلکه از آجر فشاری همین حالا نیز در فوندانسیون سازی نیز استفاده های فراوانی به عمل می آید.

اما مشخصه های دیگری که به نوعی از مزایای آجر فشاری به شمار می آیند را می توان شامل این موارد دانست:

  • از عمر بیشتری برخوردار می باشد و به همین دلیل در گذشته برای ساخت خانه اغلب از این مصالح ساختمانی استفاده می شد.
  • همچنین قابلیت بازیابی را دارا می باشد که همین مشخصه باعث شده تا از آن به عنوان مصالح سازگار با محیط زیست یاد شود.

محل فروش آجر فشاری ارزان

محل فروش آجر فشاری ارزان آجر فشاری از دسته مصالحی است که با مشخصات فنی متفاوتی در بازار به فروش می رسد.
یعنی از این مصالح بسیار رایج، مقاومت فشاری گوناگون و همینطور وزن های متعددی دیده شده که همگی این مسائل منجر به تاثیرگذاری بر روی قیمت آن شده اند.

البته باید به تعداد آجر موجود در هر تن هم اشاره کرد که آن هم باز متفاوت می باشد.
در هر صورت این عوامل را نام بردیم تا به هنگام خرید این محصول، به آن ها توجه داشته تا با مشاهده قیمت های مختلف از این نوع آجر، متعجب نشوید.

همچنین با توجه به اینکه می دانیم خواسته اغلب مشتریان برای خرید این محصول، تهیه آجر فشاری ارزان است؛ لذا پیشنهادی ویژه را برای آن ها داریم.
خریداران گرامی می توانند توسط همین شرکت که بهترین محل فروش آجر فشاری و سایر آجرهای کاربردی در سطح کشور شناخته شده است؛ اقدام به ثبت سفارش سریع از انواع این محصول نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید