مرکز فروش آجر فشاری مرغوب

آجر یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی به شمار می آید این محصول در سایز و اندازه های متفاوت تولید و روانه بازارهای داخلی وجهانی می شود. یکی از مهم ترین انواع آجر، آجر فشاری مرغوب می باشد که برای ساختمان های اداری و مسکونی بسیار مقاوم و مناسب می باشد.مرکز فروش آجر فشاری مرغوب

از آجر فشاری مرغوب چه استفاده هایی می شود؟

از آجر فشاری مرغوب چه استفاده هایی می شود؟آجر فشاری یکی از قدیمی ترین انواع آجر ها به شمار می آید، از این آجر در دیوارچینی بسیار استفاده می شود و مقاومت بالایی در برابر ضربه و حوادث طبیعی همچون زلزله و سیل از خود نشان می دهد. این آجر در کورهه ای بزرگ و در دماهای بسیار بالا تولید شده و در میان آجر های ساختمانی از مقاوم ترین ها به شمارمی آید. نام دیگر این آجر قزاقی می باشد به دلیل ورود قزاق ها به ایران و آوردن فرمول ساخت آن به کشور ما در قدیم نام این آجر به قزاقی معروف بود. از دیگر کاربرد های این آجر می توان به:

  • استفاده در نماهای بیرونی
  • دیوارچینی طبقات همکف
  • دیوار های باربر 

از دیگر استفاده های این محصول استفاده در طاق چینی و قرار دادن آن در دیوار حمال می باشد.

این آجر به دلیل ترکیب ساخت سنتی و زیبایی آن، در مراکز مدرن و ساختمان ها نیز استفاده شده و تلفیق جالب و شگفت انگیزی از معماری مدرن و سنتی در کنار هم می سازد. آجر فشاری فشار وارده بر ساختمان را متحمل شده و خرد  نمی شود و دلیل اصلی آن این می باشد که این محصول خوب پخته شده و توسط کارشناسان زبده بررسی و تایید شده است.

روش فروش آجر فشاری مرغوب

روش فروش آجر فشاری مرغوبمشخصات ظاهری آجر مرغوب فشاری:

  •  1700 کیلوگرم بر مترمکعب
  • وزن یک عدد: حدود ۲ کیلوگرم
  • تعداد  استفاده آجر در هر تن : حدود ۴۵۰ الی ۵۰۰ عدد

از دیگر اقسام این محصول  می توان به آجر فشاری قرمز و آجر فشاری ماشینی و آجر فشاری کوره ای اشاره کرد. 

از این محصول به دلیل قابل بازیافت بودنش به عنوان یکی از مهم ترین دوستداران محیط زیست یاد می شود. ابعاد آجر به گونه ای است که به راحتی در کنار یکدیگر در هم قفل  میشوند. 

مراکز فروش آجر فشاری مرغوب در  داخل کشور آماده عرضه این محصول با کیفیت به انواع خریداران و مصرف کنندگان می باشند. خریداران می توانند با مراجعه مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز خرید خود را ثبت کنید.

اين آجر داراي جسمي متراکم، پرقدرت و نيمه شيشه اي است و عمدتاً در سازه هاي
با قدرت تحمل بار زياد بکار برده مي شود. بعضی انواع اين آجر منحصراً به روش ماشيني
توليد مي شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید