مرکز فروش آجر نسوز پرتقالی

همانطور که می دانید آجرهای نسوز دارای انواع مختلفی و سایزهای گوناگون هستند که هر کدام برای قسمتی خاص در ساختمان قابل استفاده است. یکی از بهترین و مرغوب ترین آن ها آجر نسوز پرتقالی است. این آجر کیفیت بسیار بالایی دارد و در قسمت های ساختمان قابل استفاده می باشد. اگر می خواهید انواع مختلف آجر نسوز پرتقال را برای قسمت های مورد نیاز ساختمان خریداری کتید و به دنبال اطلاعات مفیدی در مورد این محصول می باشید ما را در ادامه مطلب دنبال کنید.
مرکز فروش آجر نسوز پرتقالی

از آجر نسوز پرتقالی چه استفاده های می شود؟

از آجر نسوز پرتقالی چه استفاده های می شود؟در ابتدا برای آشنایی با موارد استفاده آجر نسوز پرتقالی بهتر است با ویژگی و مشخصات کامل ابن محصول آشنا شوید. ویژگی و مزایای این آجر و کاربرد آن عبارتند از:

  • آب را به خود جذب نمی کند و به همین دلیل در مناطقی که دارای بارندگی زیاد است به عنوان یکی از بهترین گزینه ها به عنوان آجر نمای ساختمان است.
  • در مقابل آتش سوزی و حرارت های بسیار بالا از خود مقاومت نشان می دهد پس درصورتی که به دنبال آجری مناسب برای مکان های گرم می باشید این آجر گزینه مناسبی برای شما است.
  • به دلیل ساختاری که دارد در مقابل اشعه فرابنفش مقاوم است و رنگ آن تغییر نمی کند.
  • در مقابل گرما و سرما عایق است و به همین دلیل استفاده از آن به عنوان آجر در قسمت های داخل ساختمان باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.
  • این محصول به این دلیل که در دماهای بسیار بالا ساخته می شود و همچنین مواد اولیه موجود در آن خالص می باشد در برابر پوسیدگی و شرایط جوی نامناسب مقاوم است.
  • همچنین برای محیط هایی سرد  استفاده از آجر برای نمای ساختمان بسیار مناسب و بادوام است چون این محصول در برابر سرما و یخ زدگی نیز بسیار مقاوم می باشد.

قیمت آجر نسوز پرتقالی در بازار مصالح

قیمت آجر نسوز پرتقالی در بازار مصالحهمانطور که می دانید آجر نسوز پرتقالی دارای رنگ ها و سایزهای مختلفی می باشد که قیمت آن با توجه به مواد استفاده شده ،سایز آجر، رنگ، طرح، تولید کننده وبسیاری عامل دیگر متفاوت است از طرفی دیگر در سال های اخیر به دلیل وجود نوسانات بازار قیمت این محصول رقم ثابتی نخواهد بود و در حال تغییر می باشد پس در حالت کلی نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای این آجر در نظر گرفت خریداران برای اطلاع از قیمت های این محصول می توانند با افرادی که این محصول را به صورت مستقیم  توزیع میکنند مشورت نمایید و از مراحل خرید عمده یا روش های خرید مطلع شوید.و همچنین از بهترین قیمت آجر نسوز پرتقالی بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید