مرکز پخش آجر فشاری مرغوب

یکی از مهمترین مصالح در صنعت ساخت وساز آجر می باشد. آجر فشاری مرغوب از قدیمی ترین مصالح ساختمان می باشد که کاربرد های  مختلفی در ساخت وساز دارد. قدیمی تذین نوع آجر،همان آجر فشاری است که به صورت  سنتی تولید می شود. گل مخصوص در تهیه این آجرها در قالب های مختلف گذاشته شده وبا فشار دست انسان اطراف وگوشه های آجر شکل داده می شود،سپس در کوره های مخصوص آجر پزی گذاشته شده وپخته می شود. این آجر از مقاومت بالایی برخوردار است ونسبتا سنگین است.

مرکز پخش آجر فشاری مرغوب

عمده تفاوت های آجر فشاری نو و دست دوم

عمده تفاوت های آجر فشاری نو و دست دوم از آجر فشاری در قدیم در تمام قسمت های ساختمان استفاده  می شد.امروزه از آجر فشاری کمتر استفاده می شود وسعی شده است از مصالح سبک تر در ساخت وساز استفاده شود. آجر فشاری علاوه بر اینکه‌به صورت سنتی تهیه وتولید می شود،در کارخانجات مختلف نیز این محصول تولید می شود. آجر های تهیه شده در کارخانه در انواع مختلف وسایز های گوناگون تهیه می شود. از آجر فشاری نو در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود.از آجر های تولید شده در کارخانجات آجر پزی حتی در نمای خارجی  ساختمان وفضای داخلی آن استفاده می شود. بعد از تخریب ساختمان قدیمی یک سری آجر از آن به جای می ماند که اجر دست دوم نامیده می شود. این آجر معمولا از مقاومت کمتری برخور داراست. از این آجر در قسمت های مختلف ساخت وساز می توان استفاده کرد. قیمت پخش آجر فشاری دست دوم ارزانتر از سایر آجر ها می باشد.

پخش کننده آجر فشاری مرغوب در کشور

پخش کننده آجر فشاری مرغوب در کشور آجر در شهر های مختلفی در ایران تولید می شود.این محصول در انواع مختلف‌ وبا کیفیت های گوناگون تولید می شود.آجر فشاری هم به صورت سنتی وهم به صورت کارخانه ای توسط شرکت های مختلفی در سراسر ایران تولید می شود.این تولید کنندگان سعی کرده اند با تولید محصولی با کیفیت نیاز بازار داخلی کشور را تامین کنند. در صنعت ساخت وساز از انواع آجرها با سایز های مختلف استفاده می شود‌.می توان گفت با کیفیت ترین آجر برای ساختمان توسط تولید کنندگان داخلی تهیه می شود. آجر فشاری درکیفیت های مختلفی تولید وروانه بازار فروش می شود.‌تنوع کیفیت،سبب تنوع قیمت در بازار نیز شده است. فاکتورهای فراوانی در تعیین قیمت انواع آجر فشاری دخالت دارند.برای آگاهی از کیفیت انواع آجر فشاری وقیمت آن می توان به فروشگاه های آنلاینی که در  این زمینه‌فعالیت دارند،مراجعه کرد. این فروشگاه ها برای مشتریان خود تخفیفات خوبی قرار داده اند. با مراجعه به این فروشگاه ها می توان محصول مورد نظر خودرا انتخاب وسفارش داد. در اسرع وقت وبا کمترین هزینه حمل ونقل،‌محصول سفارش داده شده در محل تحویل مشتری داده می شود. خریدار پس از رؤیت محصول واطمینان از سلامت جنس،هزینه خرید را پرداخت می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید