نمایندگی فروش آجر فشاری ارزان

یکی از بهترین و رایج ترین آجرهای مورد استفاده در ساختمان سازی آجر فشاری است‌. استفاده از این آجر از زمان های بسیار دور در میان مردم رایج بوده است اما شکل، ابعاد و طرح آن نسبت به آن زمان تغییرات گسترده ای کرده و درواقع می توان گفت کیفیت آن به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده است. همانطور که می دانید این آجر توسط کارخانه های مختلفی در حال تولید است و به دلیل تفاوت در مواد اولیه و دستگاه های مورد استفاده برای ساخت محصولات تولید شده توسط هر کدام از آن ها با دیگری از نظر قیمت متفاوت است‌. اگر قصد خرید آجر فشاری ارزان را دارید و می خواهید اطلاعاتی در مورد این محصول کسب نمایید با ما در ادامه همراه شوید.

نمایندگی فروش آجر فشاری ارزان

تفاوت آجر فشاری و آجر ماشینی در چیست؟

تفاوت آجر فشاری و آجر ماشینی در چیست؟بسیاری از افراد تصور می کنند تنها وجه تفاوت آجر فشاری و آجر ماشینی در نحوه ساخت آن است و آجر ماشینی توسط دستگاه و آجر فشاری توسط دست انسان تولید می شود. اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید باید بدانید که این تصور کاملا اشتباه است و این دو از بسیاری از جنبه ها با یکدیگر تفاوت دارند. برخی از این تفاوت ها عبارتند از:

  • مواد اولیه؛ آجر ماشینی از موادی تشکیل شده است که به نسبت آجر فشاری ترد و شکننده تر است.
  • شکل ظاهری، یکی از مهم ترین تفاوت های این دو محصول شکل آن است. آجرهای فشاری تماما یکدست هستند اما بر روی آجرهای ماشنیی سوراخ های زیادی موجود می باشد.
  • اختلاف در قیمت؛ قیمت آجرهای ماشینی معمولا به صورتی دانه ای و قیمت آجرهای فشاری به صورت تنی محاسبه می شود.
  • تفاوت در میزان مقاومت؛ میزان مقاوت آجرهایی فشاری به نسبت آجرهای دیگر بسیار بیشتر می باشد و به همین دلیل از آن در مکان های مختلفی استفاده می شود.

فروش آجر سفالی ارزان از نمایندگی معتبر

فروش آجر سفالی ارزان از نمایندگی معتبریکی از مراکز فروش آجر سفالی نمایندگی های معتبر این محصول است که در  سطح کشور موجود می باشد. این نمایندگی ها انواع مختلف این محصول با طرح، رنگ و سایزهای مختلف را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کنند. شما می توانید با استفاده از این نمایندگی ها و مشورت با کارشناس فروش در خصوص میزان آجر های مورد نیاز برای درست کردن ساختمان و راه کارهای کاهش هزینه ها و… انواع مختلف این محصول را خریداری نمایید. 

 این نمایندگی ها برای فروش بیشتر محصولاتشان فروش مستقیم را برای خریداران  عمده نیز فراهم نموده اند. شما به راحتی می توانید با استفاده از این مراکز فروش آجر این محصول را به صورت مستقیم سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید