کارخانه بهترین آجر نما در کشور

آجر نما چست؟ یکی از انواع آجر هاست که برای ایجاد نمای زیبا در خانه ها و ساختمان ها و ویلاها کاربرد دارد. امروزه با پیشرفت صنعت ساختمان سازی برای ساخت و ساز کمتر از آجر استفاده می شود اما در نمای ساختمان و بدنه کاربرد دارد. آجرنما علاوه بر استاندارد بودن باید در برابر گرما، رطوبت، نفوذ آب مقاومت کافی را داشته باشد. 

کارخانه بهترین آجر نما در کشور

آشنایی با انواع آجر برای نما

آشنایی با انواع آجر برای نما

استفاده از انواع آجر نما برای نمای بیرونی ساختمان موجب استحکام و دوام بنا می شود و حتی جنبه زیبا شناسی دارد و کاری بسیار زیبا است.انواع آجر نما عبارتند از: آجر نما شاموتی نوعی آجر است که دوام و مقاومت بالای دارد و در نمای ساختمان جهت زیبایی و یک نمای متفاوت به کار می رود. آجر نما شاموتی انواع مختلفی از نظر رنگ، ابعاد و اندازه های مختلف دارد. این آجر به رنگ های زرد و زرد مایل به نارنجی، قهوه ای روشن و تیره، نارنجی تیره در بازار به فروش می رسد. این آجر در شکل های مستطیل، مربع تولید می شود. آجر نما شاموتی جز دسته آجرهای نسوز است.

آجر پلاک یک نوع دیگر از این دسته از آجرها است که مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط محیطی دارد. بیشترین ترکیب آجر پلاک از خاک رس است.ازاین آجرها بیشتر برای نمای شرکت ها و ادارات استفاده می شود.آجر پلاک جز دسته آجرهای نسوز است یعنی در برابر حریق و آتش سوزی مقاومت بالای دارند.

آجر نما حصیری سطحی شبیه به بافت حصیری دارد.این آجر از نظر رنگ و طرح بسیار زیبا بوده و جلوه خاصی به نمای ساختمان خواهد داد.برخی از انواع آجر نمای حصیری را به صورت لعابی تولید می کنند با این کار نمای آن زیباتر می شود و مقاومت بالای در برابر نور خورشید دارد.

آجر نما رستیک نوعی دیگر است که در نمای بیرونی و برخی از قسمت های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.سایز این آجرها اندازه آجرهای معمولی است. این نوع آجر از نظر ظاهر دارای ناهمواری های است که باعث زیبایی بیشتر می شود.

آجر نما کرکره ای برای نمای بیرون ساختمان به کار می رود.نوعی  آجر نسوز است در هر شرایط و دما مقاومت بالای دارند. به رنگ های تیره یا قهوه ای مایل به قرمز تولید می شود.

آجر نما لعابی نوعی آجر که سبک ساخت آن متفاوت است برای ساخت از مواد اولیه آجر معمولی استفاده می شود. وقتی تهیه شدند یک لایه لعاب که به رنگ های مختلف تولید می شود روی سطح آجر زده می شود. یک لایه محافظ است و موجب ثبات می شود.

آجر نما نسوز یک نوع دیگر است که مورد استقبال بیشتر افراد است این آجرها مقاومت بسیار بالای در برابر گرما، آتش و حرارت،بارندگی، تغییرات آب و هوایی دارند و مانند یک عایق عمل می کند. 

بازار فروش آجر نما ارزان

بازار فروش آجر نما ارزان

آجر نما نسوز جز آجر نما ارزان در بازار است.که هر روز بر دامنه فروشش در بازار داخلی اضافه می شود و جز پر فروش ترین و ارزان ترین است. این آجر از لحاظ زیبایی و دوام مورد توجه سازندگان و شهرداری قرار گرفته است. دارای بازار فروش عالی می باشد و در ایران دارای بهترین رتبه از فروش هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید